23564-2025 - Ergebnis
Polen – Würste – Dostawa mięsa, wędlin, drobiu oraz konserw do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej Okręgu Poznańskiego (Zakład Karny w Krzywańcu, Areszt Śledczy w Zielonej Górze)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mięsa, wędlin, drobiu oraz konserw do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej Okręgu Poznańskiego (Zakład Karny w Krzywańcu, Areszt Śledczy w Zielonej Górze)
Beschreibung: Dostawa mięsa, wędlin, drobiu oraz konserw do Zakładu Karnego w Krzywańcu oraz Aresztu Śledczego w Zielonej Górze w n/w ilościach: Mięso gulaszowe wieprzowe świeże 1950kg, Mięso mielone wieprzowe świeże 3600 kg, Szynka b/k świeża 300 kg, Schab wieprzowy b/k świeży 300 kg, Wątroba wieprzowa 100 kg, Wędliny: Kaszanka 1600 kg, Salceson włoski 7900 kg, Wątrobianka 7500 kg, Mielonka 7000 kg, Kiełbasa mortadela z papryką 9500 kg, Kiełbasa biała parzona 350 kg, Kiełbasa śląska 800 kg, Kiełbasa zwyczajna 900 kg, Kiełbasa słoikowa 4800 kg, Kiełbasa szynkowa wieprzowa 400 kg, Parówki z cielęciną 200 kg, Parówki drobiowe 6900 kg, Kiełbasa drobiowa 510 kg, Kiełbasa szynkowa z indyka 850 kg, Szynka kanapkowa 800 kg, Kiełbasa żywiecka drobiowa 1010 kg, Szynka z kurczaka 500 kg, Kiełbasa serdelowa 1100 kg, Boczek wędzony 1200 kg, Kiełbasa golonkowa 500 kg, drób: Kurczak cały mrożony 900 kg, Filet z piersi kurczaka mrożony 300 kg, Porcja rosołowa mrożona 3720 kg, Mięso mielone drobiowe mrożone 610 kg, Wątróbka z kurczaka świeża 2020 kg, Ćwiartka z kurczaka mrożona 3650 kg, konserwy: Pasztet drobiowy 300g 4800 kg, Konserwa mięsna typu „Turystyczna” 300g 4100 kg, Pasztet drobiowy 130 g 1000 kg
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - mięso
Beschreibung: Dostawa mięsa w n/w ilościach: Mięso gulaszowe wieprzowe świeże 1950kg, Mięso mielone wieprzowe świeże 3600 kg, Szynka b/k świeża 300 kg, Schab wieprzowy b/k świeży 300 kg, Wątroba wieprzowa 100 kg
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - wędliny
Beschreibung: Dostawa wędlin w n/w ilościach: Kaszanka 1600 kg, Salceson włoski 7900 kg, Wątrobianka 7500 kg, Mielonka 7000 kg, Kiełbasa mortadela z papryką 9500 kg, Kiełbasa biała parzona 350 kg, Kiełbasa śląska 800 kg, Kiełbasa zwyczajna 900 kg, Kiełbasa słoikowa 4800 kg, Kiełbasa szynkowa wieprzowa 400 kg, Parówki z cielęciną 200 kg, Parówki drobiowe 6900 kg, Kiełbasa drobiowa 510 kg, Kiełbasa szynkowa z indyka 850 kg, Szynka kanapkowa 800 kg, Kiełbasa żywiecka drobiowa 1010 kg, Szynka z kurczaka 500 kg, Kiełbasa serdelowa 1100 kg, Boczek wędzony 1200 kg, Kiełbasa golonkowa 500 kg
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - drób
Beschreibung: Dostawa drobiu w n/w ilościach: Kurczak cały mrożony 900 kg, Filet z piersi kurczaka mrożony 300 kg, Porcja rosołowa mrożona 3720 kg, Mięso mielone drobiowe mrożone 610 kg, Wątróbka z kurczaka świeża 2020 kg, Ćwiartka z kurczaka mrożona 3650 kg
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - konserwy
Beschreibung: Dostawa konserw w n/w ilościach: Pasztet drobiowy 300g 4800 kg, Konserwa mięsna typu „Turystyczna” 300g 4100 kg, Pasztet drobiowy 130g 1000 kg