See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa instalacji do podciśnieniowego odgazowania osadu czynnego dla oczyszczalni ścieków w Dzierżoniowie”, wchodząca w zakres projektu pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie gmin powiatu dzierżoniowskiego – etap III”, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności, z programu FEnIKS.
Beschreibung: KRÓTKI OPIS: Przedmiotem zamówienia jest dostawa instalacji do podciśnieniowego odgazowania osadu czynnego dla oczyszczalni ścieków w Dzierżoniowie, w zakres której wchodzi przede wszystkim: 1. przeprowadzenie wszelkich niezbędnych badań i ekspertyz (w szczególności badań geologicznych), 2. opracowanie dokumentacji projektowej wielobranżowej, obejmującej projekty budowlane (w tym także projekty techniczne) i projekty wykonawcze, m.in. w branży architektoniczno-budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, gazowej, AKPiA wraz z opracowaniem map do celów projektowych i pozyskaniem niezbędnych warunków podłączenia mediów oraz uzyskanie pozwolenia na budowę, 3. opracowanie Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, 4. dostawa instalacji, 5. montaż i uruchomienie instalacji, 6. przygotowanie niezbędnych dokumentów po zakończeniu robót i czynna pomoc w zgłoszeniu zakończenia robót budowlanych lub uzyskaniu przez Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie, 7. sporządzenie operatu kolaudacyjnego, 8. pełnienie nadzoru autorskiego zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, w trakcie realizacji robót realizowanych na podstawie sporządzonej dokumentacji. Każdorazowy pobyt projektanta w ramach nadzoru autorskiego odbywać się będzie na wezwanie Zamawiającego lub właściwego organu. 9. Zamawiający posiada decyzję środowiskową i lokalizacyjną dla przedmiotowego przedsięwzięcia.
Vorherige Bekanntmachung: 728732-2024
Interne Kennung: JRP/9/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe informacje w tym zakresie zawarto w I część SWZ: IDW, w szczególności w zakresie: - zastosowania procedury odwróconej - rozdział 2 IDW; - sposobu przygotowania i składania ofert - rozdział 13.2 IDW.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912350 Einrichtungen für Filtrieranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 45232421 Abwasserbehandlungsanlage, 45252100 Bau von Kläranlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa instalacji do podciśnieniowego odgazowania osadu czynnego dla oczyszczalni ścieków w Dzierżoniowie, w zakres której wchodzi przede wszystkim: 1. przeprowadzenie wszelkich niezbędnych badań i ekspertyz (w szczególności badań geologicznych), 2. opracowanie dokumentacji projektowej wielobranżowej, obejmującej projekty budowlane (w tym także projekty techniczne) i projekty wykonawcze, m.in. w branży architektoniczno-budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, gazowej, AKPiA wraz z opracowaniem map do celów projektowych i pozyskaniem niezbędnych warunków podłączenia mediów oraz uzyskanie pozwolenia na budowę, 3. opracowanie Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, 4. dostawa instalacji, 5. montaż i uruchomienie instalacji, 6. przygotowanie niezbędnych dokumentów po zakończeniu robót i czynna pomoc w zgłoszeniu zakończenia robót budowlanych lub uzyskaniu przez Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie, 7. sporządzenie operatu kolaudacyjnego, 8. pełnienie nadzoru autorskiego zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, w trakcie realizacji robót realizowanych na podstawie sporządzonej dokumentacji. Każdorazowy pobyt projektanta w ramach nadzoru autorskiego odbywać się będzie na wezwanie Zamawiającego lub właściwego organu. 9. Zamawiający posiada decyzję środowiskową i lokalizacyjną dla przedmiotowego przedsięwzięcia.
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen