235675-2025 - Ergebnis
Tschechien – Entwicklung von kundenspezifischer Software – Rozvoj a údržba Informačního systému katastru nemovitostí v letech 2023 - 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozvoj a údržba Informačního systému katastru nemovitostí v letech 2023 - 2026
BeschreibungZadavatel uzavřel s jedním vybraným Účastníkem ZŘ rámcovou dohodu o rozvoji a údržbě Informačního systému katastru nemovitostí v letech 2023 - 2026 tak, aby jej mohl Zadavatel bezproblémově a v souladu s vývojem legislativy a dalších předpisů využívat pro podporu výkonu státní správy katastru nemovitostí a souvisejících částí zeměměřictví. V části příloh ZD jsou obsaženy důvěrné informace, proto Zadavatel rozděluje přílohy na veřejné a neveřejné. Neveřejné přílohy, které jsou zašifrované, budou zpřístupněny Účastníkovi ZŘ po zaslání prohlášení o mlčenlivosti. Podrobněji je předmět veřejné zakázky vymezen v ZD.
Vorherige Bekanntmachung33551-2022
Interne KennungČÚZK-07523/2022-24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72266000 Software-Beratung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72266000 Software-Beratung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur