See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 10 overeenkomsten beheer openbare ruimte t.b.v. Gildebor
Beschreibung: In de RAW contracten is een groot deel van de werkzaamheden met betrekking tot het beheer van de buitenruimte, waarvoor Aanbestedende dienst de verplichting heeft deze uit te voeren, opgenomen. Het betreft hier voornamelijk beheersmatige werkzaamheden en klein onderhoud en reparaties in de openbare ruimte. Het doel van de Raamovereenkomsten is, om door middel van Deelopdrachten, de werkzaamheden waarvoor Gildebor de capaciteit, kennis of machinepark niet heeft, door de Opdrachtnemers van de Raamovereenkomsten uit te laten voeren. Voor sommige typen werkzaamheden betekent dit dat de Opdrachtnemer bijna alle werkzaamheden moet verrichten. Voor andere werkzaamheden betekent dit dat de Opdrachtnemer slechts een kleine hoeveelheid hoeft te doen. De verhoudingen tussen wat Gildebor zelf doet en wat de Opdrachtnemer moet doen, zullen van jaar tot jaar verschillen. Dat is een onlosmakelijk gevolg van het feit dat er wordt gewerkt met een steeds wisselende populatie van doelgroep medewerkers (d Nr. Perceel Geschatte omvang per kalenderjaar 1 Wilderinkshoek € 650.000 2 Hasseler Es € 750.000 3 Hengelo - kernen € 1.400.000 4 Buitengebied Hengelo € 110.000 5 Hof van Twente – kernen € 270.000 6 Boomonderhoud € 290.000 7 Buitengebied Hof van twente € 300.000,- 8 Verhuren van materieel met bedieningspersoneel t.b.v. BOR taken € 200.000,- 9 Inzet van GWW ploeg € 200.000,- 10 Inhuur inspecteur beeldkwaliteit € 90.000,-
Interne Kennung: SF-24-0409-1t/m10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wilderinkshoek
Beschreibung: Dit perceel omvat de door Gildebor te onderhouden arealen in de wijk Wilderinkshoek. Het werkpakket bestaat uit vrijwel alle werkzaamheden die Gildebor uit dient te voeren in de openbare ruimte. Er is sprake van een integraal onderhoudsbestek. omvang geschat op EURO 650.000 per jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: • Er zijn geen opties opgenomen. • Wel kunnen niet beschreven resultaatverplichtingen worden uitgevraagd op basis van de ruimte binnen het gebruik van ‘inzet’ posten en de mogelijkheden vanuit de RAW systematiek om resultaatverplichtingen gaandeweg aan de Raamovereenkomst toe te voegen.
Los: LOT-0002
Titel: Hasseler Es
Beschreibung: Dit perceel omvat de door Gildebor te onderhouden arealen in de wijk Hasseler Es. Het werkpakket bestaat uit vrijwel alle werkzaamheden die Gildebor uit dient te voeren in de openbare ruimte. Er is sprake van een integraal onderhoudsbestek. geraamde waarde is EURO 750.000
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Hengelo - kernen
Beschreibung: Dit perceel omvat de door Gildebor te onderhouden arealen van alle wijken in Hengelo (minus Hasseler Es en Wilderinkshoek) en Beckum. Het buitengebied valt buiten de scope van dit perceel. Het werk bestaat met name uit machinale werkzaamheden als onkruidbeheersing op verharding, knippen van hagen en bodembedekkers, beluchten en bemesten van grasvelden, maaien van taluds langs wegen en watergangen etc. waarde geraamd op EURO 1.400.000
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Buitengebied Hengelo
Beschreibung: Dit perceel omvat de door Gildebor te onderhouden arealen in het buitengebied van Hengelo en Beckum. Het werk bestaat met name uit onderhoud: verhardingen, terreininrichtingen en bermen & watergangen. de waarde van de opdracht is geraamd op EURO 110.000 per jaar
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Hof van Twente – kernen
Beschreibung: Dit perceel omvat de door Gildebor te onderhouden arealen binnen de bebouwde kom van Markelo, Goor, Delden, Diepenheim en Hengevelde. Het werk bestaat met name uit machinale werkzaamheden als knippen van hagen en bodembedekkers. de waarde van de opdracht is geraamd op EURO 270.000
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Boomonderhoud Hengelo en Hof van Twente
Beschreibung: Dit perceel omvat de door Gildebor te onderhouden bomen in de gemeente Hengelo en gemeente Hof van Twente. Het werk bestaat uit het onderhouden van bomen en het curatief bestrijden van Eikenprocessierups d.m.v. wegzuigen Ook stobben frezen kan tot de opdracht behoren. de waarde van de opdracht is geraamd op EURO 290.000
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
Los: LOT-0007
Titel: Buitengebied Hof van twente
Beschreibung: Dit perceel omvat de door Gildebor te onderhouden arealen in het buitengebied van Markelo, Goor, Delden, Diepenheim en Hengevelde. Het werk bestaat met name uit onderhoud van de bermen & watergangen. de waarde van de opdracht is geraamd op EURO 300.000
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Verhuren van materieel met bedieningspersoneel t.b.v. BOR taken
Beschreibung: Er is een groot deel van het jaar behoefte aan een aantal specifieke ondersteunende taken binnen Gildebor. De werkzaamheden zijn dermate divers dat deze niet zijn vast te leggen in een bestek. De werkzaamheden worden uitgevoerd onder directe aansturing van uitvoerders van Gildebor. Het betreft: • Inzet van mobiele graafmachine met machinst • Inzet bakwagen v.v. autolaadkraan en chauffeur de waarde van de opdracht is geraamd op EURO 200.000 per jaar
Interne Kennung: 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45520000 Vermietung von Maschinen für Erdbewegungen mit Bedienungspersonal, 60181000 Vermietung von Lastwagen mit Fahrer
Los: LOT-0009
Titel: Inzet van GWW ploeg
Beschreibung: Dit perceel omvat de inhuur van een GWW ploeg inclusief bus met benodigde gereedschappen. De ploeg wordt aangestuurd door een uitvoerder van Gildebor. Het zwaartepunt van de werkzaamheden ligt bij het uitvoeren van kleinschalig straatwerk en kleinschalig rioolwerk. De werkzaamheden komen vooral voort uit meldingen die door bewoners zijn gedaan bij de gemeenten. de waarde van de opdracht is geraamd op EURO 200.000 per jaar.
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten
Los: LOT-0010
Titel: Inhuur inspecteur beeldkwaliteit
Beschreibung: Veel werkzaamheden moeten door Aanbestedende dienst en diens aannemers worden uitgevoerd volgens de KOR beeldsystematiek (van het CROW). Onderdeel van de systematiek is het uitvoeren van schouwen. Voor het uitvoeren van deze schouwen zijn wij op zoek naar de inzet van door het CROW gediplomeerde schouwers. (inspecteur beeldkwaliteit) Het schouwen betreft de werkzaamheden op beeldkwaliteit uit de percelen 1 t/m 3 en 5. de waarde van de opdracht is geraamd op EURO 90.000 per jaar
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros