2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, implementatie en onderhoud van een softwaresysteem voor zaalverhuur, ticketing en inschrijvingen vrijetijdsdiensten
Beschreibung: Het lokaal bestuur Wetteren (Gemeente, OCMW en AGB) wenst over te gaan tot de implementatie van een softwaresysteem voor zaalverhuur, ticketing en inschrijvingen voor vrijetijdsdiensten. We wensen één geïntegreerd SAAS oplossing waarbij op een vlotte en gebruiksvriendelijke manier de volgende zaken vervat zitten: *verhuren van zalen, zowel aan particulieren als aan verenigingen; *inschrijvingen voor sportkampen, evenementen, buitenschoolse kinderopvang, speelpleinwerking, ...; *verkoop van tickets waarbij er voor culturele manifestaties via een zaalplan een plaats kan gereserveerd worden; *verkopen van diverse zaken zoals maaltijden, wandelkaarten, ... De uitvoering van de opdracht verloopt gefaseerd waarbij de ene dienst en module vroeger geïmplementeerd wordt dan de andere dienst. Voor de dienst buitenschoolse kinderopvang zou dit reeds op 1 januari 2026 moeten volledig operationeel zijn. Dit zal na de gunning in samenspraak met de leidend ambtenaar in detail afgesproken worden. Juridisch gezien zijn de gemeente, het OCMW en het AGB drie aparte juridische entiteiten en werkgevers. Het is voor de opdrachtgever erg belangrijk dat de toepassing toelaat om vlot te werken met, en te navigeren tussen de gegevens van de drie organisaties. De gemeente Wetteren fungeert in deze overheidsopdracht als aanbestedende overheid voor de drie entiteiten.
Interne Kennung: 2025-109/3P
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-109/3P - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung