2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby nowego kierunku studiów
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby nowego kierunku studiów. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby nowego kierunku studiów”. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: BZP.261.7.2025