See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie kompleksowej usługi prania wraz z transportem i najmem bielizny ogólnoszpitalnej oraz świadczenie kompleksowej usługi prania wraz z transportem bielizny ogólnoszpitalnej i asortymentu będącego własnością Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: a) Formularz cenowy, b) Opis przedmiotu zamówienia c) Wzór umowy, d) Informacja dotycząca bielizny objętej usługą prania będąca własnością Zamawiającego e) Szczegółowe wymagania dotyczące programu komputerowego służącego do prowadzenia ewidencji kompleksowej usługi prania f) Dodatkowe wymagania dotyczące transportu i pakowania bielizny g) Wymagania dotyczące automatycznych dystrybutorów h) Harmonogram odbioru/dostawy bielizny i) Wzór nadruku j) Limity zamówień dla poszczególnych oddziałów, komórek organizacyjnych k) Wykaz wykonywanych usług l) Zobowiązanie innego podmiotu do oddania do dyspozycji Wykonawcy niezbędnych zasobów
Interne Kennung: DZ.3321.106.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi prania