See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2025/2026”. CZĘŚĆ nr 3
Beschreibung: W związku z utrzymującymi się niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, których skali nie można było przewidzieć, zachodzi pilna potrzeba kontynuacji działań w zakresie zimowego utrzymania dróg na terenie Powiatu Konińskiego. Zamówienie zostanie udzielone, jeżeli dotychczasowy Wykonawca realizuje lub zrealizował usługę należycie oraz zapewni standard wykonania usługi nie gorszy od standardu wykonania zamówienia podstawowego. Usługi podobne zostaną udzielone na warunkach tożsamych do określonych w zamówieniu podstawowym; dotyczy to określonych w projekcie umowy: • sposobu realizacji przedmiotu umowy, • zakresu usług, • planowania prac i rozliczeń z Wykonawcą, • warunków płatności, • sankcjonowania przypadków nieprawidłowego wykonania przedmiotu umowy, • obowiązku zatrudnienia pracowników na umowę o pracę określonego w art. 95 ust. 1 ustawy, • podwykonawstwa, • obowiązku posiadania przez Wykonawcę ubezpieczenia OC, • możliwości odstąpienia od umowy / rozwiązania.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001