2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sukcesywna akcesoriów komputerowych do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Beschreibung: 1.Dostawa sukcesywna akcesoriów komputerowych do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie Formularz opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie formularzem cenowym.
Interne Kennung: Zam. 142/2025/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001