See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Separační dvůr Chrudim - projektové a inženýrské činnosti
Beschreibung: Zpracování variantních návrhů stavby „Separační dvůr Chrudim“ s ohledem na prostorové uspořádání a ekonomiku a ekologii provozu, provedení veškerých průzkumů potřebných pro řádné vypracování projektové dokumentace stavby, včetně provedení průzkumného hloubkového hydrogeologického vrtu, vč. následného zajištění územního rozhodnutí, stavebního povolení a povolení k nakládání s vodami pro tento vrt, který bude proveden na základě samostatné smlouvy o dílo, zpracování dokumentace potřebné k oznámení záměru dle § 6 zákona 100/2001 Sb., v platném znění (tzv. malá EIA), zpracování dokumentace potřebné k posouzení vlivu na životní prostředí dle zákona 100/2001 Sb., v platném znění (tzv. velká EIA) – vyhrazená změna závazku na neprovedení těchto prací, zpracování projektové dokumentace k územnímu řízení, projektové dokumentace ke stavebnímu povolení, projektové dokumentace pro provedení stavby a výběr zhotovitele stavby, včetně neoddělitelných technologií, které jsou součástí budovy a včetně zpracování podrobného položkového rozpočtu a výkazu výměr, v souladu s vyhláškou č. 169/2016 Sb., v platném znění a zpracování oddělené dokumentace obsahující požadavky na dodávku veškerých dalších strojů a technologií, které nejsou spojeny se stavbou
Interne Kennung: P19V00000023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Separační dvůr Chrudim - projektová dokumentace
Beschreibung: Předmětem plnění 1. části veřejné zakázky je zpracování variantních návrhů stavby „Separační dvůr Chrudim“ s ohledem na prostorové uspořádání a ekonomiku a ekologii provozu, provedení veškerých průzkumů potřebných pro řádné vypracování projektové dokumentace stavby, vyjma provedení průzkumného hloubkového hydrogeologického vrtu, který bude proveden na základě samostatné smlouvy o dílo, zpracování dokumentace potřebné k oznámení záměru dle § 6 zákona 100/2001 Sb., v platném znění (tzv. malá EIA), zpracování dokumentace potřebné k posouzení vlivu na životní prostředí dle zákona 100/2001 Sb., v platném znění (tzv. velká EIA) – vyhrazená změna závazku na neprovedení těchto prací, zpracování projektové dokumentace k územnímu řízení (dále jen DUR), projektové dokumentace ke stavebnímu povolení (dále jen DSP), projektové dokumentace pro provedení stavby a výběr zhotovitele stavby, včetně neoddělitelných technologií, které jsou součástí budovy a včetně zpracování podrobného položkového rozpočtu a výkazu výměr, v souladu s vyhláškou č. 169/2016 Sb., v platném znění a zpracování oddělené dokumentace obsahující požadavky na dodávku veškerých dalších strojů a technologií, které nejsou spojeny se stavbou, ale jsou nutné pro provoz dokončeného díla, včetně zpracování podrobného položkového rozpočtu a výkazu výměr, v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb., v platném znění, tzn. nesmí obsahovat požadavky nebo odkazy na určité dodavatele nebo výrobky či patenty na vynálezy, užitné vzory, průmyslové vzory, ochranné známky nebo označení původu, pokud by to vedlo ke zvýhodnění nebo vyloučení určitých dodavatelů nebo určitých výrobků. Obě prováděcí dokumentace a rozpočty / výkazy výměr budou rozděleny tak, aby šlo realizovat jednotlivé stavební celky samostatně. Zhotovitel dále poskytuje budoucí závazek zhotovitele k výkonu autorského dozoru stavby a autorského dozoru nad dodávkou strojů a technologií.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Předmětem vyhrazené změny je nevypracování dokumentace potřebné k posouzení vlivů stavby na životní prostředí dle zákona 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí, v platném znění (tzv. velká EIA), popsané v bodě 2.4.2 smlouvy o dílo, pokud příslušný úřad dojde k závěru, že záměr nepodléhá posouzení jeho vlivů na životní prostředí podle zákona a vydá o tom platné rozhodnutí. Pokud nebude příslušný úřad požadovat provedení pouze některých dílčích částí velké EIA – studie, či posouzení, nebo zpracování variant, nebudou tyto dílčí části velké EIA provedeny.
Los: LOT-0002
Titel: Serarační dvůr Chrudim - průzkumný hydrogeologický vrt a vrtaná studna
Beschreibung: Předmětem plnění 2. části veřejné zakázky je provedení průzkumného hydrogeologického vrtu, vč. následného zajištění územního rozhodnutí, stavebního povolení a povolení k nakládání s vodami pro tento vrt (vrtanou studnu), z důvodu zásobování souběžně projektovaného „Separačního dvora Chrudim“ užitkovou vodou. Konkrétní prostorové umístění vrtu na pozemkových parcelách v majetku objednatele č. 957/1, 3262, 3263, 3264, 2746/2, 3265, 960/60, 960/61 a 960/52 v k.ú. Chrudim bude předem dohodnuto se zpracovatelem části veřejné zakázky „Separační dvůr Chrudim – projektová dokumentace“ (1. části veřejné zakázky) a bude v souladu s územně plánovací dokumentací, vč. záměru čerpat vodu. Dokončený vrt (studna) umožní bezproblémové osazení čerpadla průměru 4“ s tím, že mezi ponorným čerpadlem a výstrojí vrtu musí zbýt min. 2 cm na zásobu čerpané vody. Objednatel preferuje použití zárubnic bez hrdel (z důvodu snadnější manipulace s čerpadlem), spojované na závit s těsněním. Od výše popsaných technických parametrů se může zhotovitel odchýlit pouze v případě předchozího odsouhlasení technicky a kvalitativně srovnatelného řešení objednatelem, v rámci projednání na výrobním výboru, nemůže se však odchýlit od závazné normy ČSN 75 5115 v platném znění. Součástí díla není dodávka a montáž čerpadla a potrubí pro trvalý odběr vody. Vrt (povolené a zrealizované stavební dílo vč. finálního provedení zárubnic, obsypů, těsnění, převlečného zhlaví apod.) bude po dokončení prací zhotovitelem technicky zajištěn takovým způsobem, aby bylo možné dodatečné bezproblémové osazení čerpadla a potrubí – předpoklad do 5ti let. Provedení vrtných prací se předpokládá až do kolektoru A. Pokud se však prokážou dostatečné kvalitativní, kvantitativní a další parametry kolektoru B jako vyhovující, nebudou práce mezi kolektorem B a A provedeny a jejich cena bude z celkové ceny díla odečtena, v souladu s vyhrazenou změnou závazku.
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45120000 Versuchs- und Aufschlussbohrungen
Beschreibung der Optionen: Předmětem vyhrazené změny je neprovedení (prohloubení) průzkumného hydrogeologického vrtu, se záměrem budoucího odběru podzemní vody, do cenomanské nádrže, viz bod 2.4 smlouvy o dílo. Cenu díla je možné překročit z následujících důvodů: pokud budou zhotovitelem provedeny práce (vícepráce), které nebyly součástí díla dle ČI. 2 této smlouvy, tj. ty, které vyplynou z požadavků objednatele či jeho oprávněných zástupců či potřeb provádění a zdárného dokončeni díla. Cenu díla je možné snížit o cenu prací, které byly zahrnuty v obsahu a rozsahu díla a které nebude zhotovitel po dohodě s objednatelem provádět, případně se jejich provedení ukázalo jako bezpředmětné - viz vyhrazená změna závazku.