235919-2026 - Auftragsänderung
Polen – Schneeräumung – Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg, ulic, placów w sezonie zimowym 2025/2026 na terenie Gminy Żukowo
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg, ulic, placów w sezonie zimowym 2025/2026 na terenie Gminy Żukowo
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ZP.271.43.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg, ulic, placów w sezonie zimowym 2025/2026 na terenie Gminy Żukowo”
Beschreibung: Rejon I: Odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej w sołectwach: Glincz, Babi Dół, Skrzeszewo, Przyjaźń, Rutki, Borkowo, Otomino; w sołectwie Żukowo: ul. Pod Elżbietowo od drogi powiatowej w kierunku jeziora Głębokiego, sołectwo Lniska
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg, ulic, placów w sezonie zimowym 2025/2026 na terenie Gminy Żukowo”
Beschreibung: Rejon II : Odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej w sołectwach: Sulmin, Niestępowo, Widlino, Łapino Kartuskie, Leźno, Rębiechowo, Banino, Miszewo, Pępowo, Czaple
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg, ulic, placów w sezonie zimowym 2025/2026 na terenie Gminy Żukowo”
Beschreibung: Rejon III: Odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej w sołectwach: sołectwa: Chwaszczyno, Nowy Świat
Interne Kennung: część 3