See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętów medycznych do Giżyckiej Ochrony Zdrowia Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa sprzętów medycznych do Giżyckiej Ochrony Zdrowia Sp. z o.o. w ramach projektu: „Zakup urządzeń i wyrobów medycznych niezbędnych do sprawowania opieki kardiologicznej w Giżyckiej Ochronie Zdrowia Sp. z o.o.” w ramach inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I” dla I poziomu zabezpieczenia opieki kardiologicznej Krajowej Sieci Kardiologicznej (KSK)
Interne Kennung: PN/09/03/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: DOSTAWA SPRZĘTU
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0003
Titel: 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0006
Titel: 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0007
Titel: 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0008
Titel: 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0010
Titel: 6
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0011
Titel: 7
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0012
Titel: 8
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0013
Titel: 9
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0014
Titel: 10
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0015
Titel: 11
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0016
Titel: 12
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0017
Titel: 13
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0018
Titel: 14
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0019
Titel: 15
Interne Kennung: 15