See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávkové a osobní elektromobily
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka celkem 2 kusů nového dodávkového elektromobilu kategorie N1 a celkem 3 kusů nového osobního elektromobilu kategorie M1. Součástí plnění veřejné zakázky je provádění servisních prohlídek předepsaných výrobcem a mimozáručního servisu.
Vorherige Bekanntmachung: 714000-2023
Interne Kennung: VZ/2023/ONŘ/3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Osobní elektromobil kategorie M1 - 2 kusy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka celkem 2 kusů nového osobního elektromobilu kategorie M1. Součástí plnění veřejné zakázky je provádění servisních prohlídek předepsaných výrobcem a mimozáručního servisu.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje ve smyslu § 100 odst. 1 zákona možnost prodloužení termínu plnění uvedeného v odst. 4.1 kupní smlouvy (přílohy A, B, C, D zadávacích podmínek) z důvodu nepředvídatelných okolností, resp. překážek vzniklých nezávisle na vůli dodavatele, které dodavateli brání ve splnění jeho povinnosti uvedené v odst. 4.1 kupní smlouvy, např. překážky vzniklé vlivem vládních nařízení v souvislosti s onemocněním COVID-19 nebo mezinárodních restrikcí uvalených na Ruskou federaci a Běloruskou republiku v souvislosti s válkou na Ukrajině. Zadavatel si vyhrazuje právo na prodloužení termínu v odst. 4.1 kupní smlouvy v rozsahu doby, po kterou budou trvat tyto nepředvídatelné okolnosti, resp. překážky. Změna může být provedena pouze uzavřením písemného dodatku ke kupní smlouvě. Dodavatel je povinen bezodkladně informovat zadavatele o veškerých okolnostech, které mohou mít vliv na termín plnění uvedený v odst. 4.1 kupní smlouvy. Zadavatel si vyhrazuje ve smyslu § 100 odst. 2 zákona možnost změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, že bude smlouva s vybraným dodavatelem předčasně ukončena. Dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy na realizaci veřejné zakázky s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu na realizaci veřejné zakázky (resp. dosud nesplněného rozsahu veřejné zakázky) s účastníkem zadávacího řízení, který se umístil jako další v pořadí za vybraným dodavatelem (nový dodavatel), za podmínky, že nový dodavatel bude s touto změnou souhlasit a současně bude nový dodavatel splňovat podmínky účasti v zadávacím řízení. Pokud nebude nový dodavatel souhlasit nebo nebude splňovat podmínky účasti, je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu s účastníkem, který se umístil jako další v pořadí, a to za dodržení stejných podmínek. Nový dodavatel bude dosud nesplněný rozsah veřejné zakázky realizovat za cenu, kterou nabídl ve své nabídce podané v zadávacím řízení.
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Dodávkový elektromobil kategorie N1 - 1 kus
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 kusu nového dodávkového elektromobilu kategorie N1. Součástí plnění veřejné zakázky je provádění servisních prohlídek předepsaných výrobcem a mimozáručního servisu.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - Osobní elektromobil kategorie M1 - 1 kus
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 kusu nového osobního elektromobilu kategorie M1. Součástí plnění veřejné zakázky je provádění servisních prohlídek předepsaných výrobcem a mimozáručního servisu.
Interne Kennung: 3