See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych na potrzeby Polskiego Laboratorium Antydopingowego podzielona na XIX (dziewiętnaście) odrębnych Części. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia i zakres ilościowy dla poszczególnych Części zamówienia zawarte są w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia – Formularzu asortymentowo - cenowym”, który stanowi Załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie prawo, a Wykonawca wyraża zgodę na zakup mniejszej ilości materiałów lub akcesoriów laboratoryjnych w stosunku do ilości określonych w Formularzu asortymentowo - cenowym (Załącznik nr 5 do SWZ) oraz zmniejszenia asortymentu określonego w ww. formularzu spowodowanych zmianą potrzeb Zamawiającego z zastrzeżeniem, że ceny jednostkowe podane przez Wykonawcę w ofercie nie ulegną zmianie przez cały okres jej obowiązywania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część I.
Beschreibung: Zakup i dostawa laboratoryjnych akcesoriów do pipet oraz pipet wskazanego producenta opisanych w Załączniku nr 5 do SWZ - Część I zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część II.
Beschreibung: Zakup i dostawa jednorazowych akcesoriów do pipet wskazanego producenta opisanych w Załączniku nr 5 do SWZ - Część II zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część III.
Beschreibung: Zakup i dostawa probówek i akcesoriów do pipet wskazanego producenta opisanych w Załączniku nr 5 do SWZ - Część III zamówienia.
Los: LOT-0004
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część IV.
Beschreibung: Zakup i dostawa probówek laboratoryjnych wskazanego producenta opisanych w Załączniku nr 5 do SWZ - Część IV zamówienia.
Los: LOT-0005
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część V.
Beschreibung: Zakup i dostawa szklanych probówek laboratoryjnych wskazanego producenta opisanych w Załączniku nr 5 do SWZ - Część V zamówienia..
Los: LOT-0006
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część VI.
Beschreibung: Zakup i dostawa filtrów i płytek laboratoryjnych wskazanego producenta opisanych w Załączniku nr 5 do SWZ - Część VI zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0007
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część VII.
Beschreibung: Zakup i dostawa akcesoriów i materiałów laboratoryjnych wskazanego producenta opisanych w Załączniku nr 5 do SWZ - Część VII zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien
Los: LOT-0008
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część VIII.
Beschreibung: Zakup i dostawa materiałów laboratoryjnych i środków do dezynfekcji wskazanego producenta opisanych w Załączniku nr 5 do SWZ - Część VIII zamówienia..
Los: LOT-0009
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część IX.
Beschreibung: Zakup i dostawa testów paskowych do analizy moczu wskazanego producenta opisanych w Załączniku nr 5 do SWZ - Część IX zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
Los: LOT-0010
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część X.
Beschreibung: Zakup i dostawa pasków laboratoryjnych do oznaczania erytropoetyny wskazanego producenta opisanych w Załączniku nr 5 do SWZ - Część X zamówienia.
Los: LOT-0011
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część XI.
Beschreibung: Zakup i dostawa filtrów do systemu oczyszczania wody wskazanego producenta opisanych w Załączniku nr 5 do SWZ - Część XI zamówienia.
Los: LOT-0012
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część XII.
Beschreibung: Zakup i dostawa kolumn do HPLC wskazanego producenta opisanych w Załączniku nr 5 do SWZ - Część XII zamówienia.
Los: LOT-0013
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część XIII.
Beschreibung: Zakup i dostawa materiałów laboratoryjnych wskazanewgo producenta opisanych w Załączniku nr 5 do SWZ - Część XIII zamówienia.
Los: LOT-0014
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część XIV.
Beschreibung: Zakup i dostawa szkła laboratoryjnego wskazanego producenta opisanych w Załączniku nr 5 do SWZ - Część XIV zamówienia.
Los: LOT-0015
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część XV.
Beschreibung: Zakup i dostawa dozowników butelkowych wskazanego producenta opisanych w Załączniku nr 5 do SWZ - Część XV zamówienia.
Los: LOT-0016
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część XVI.
Beschreibung: Zakup i dostawa bibuły filtracyjnej wskazanego producenta opisanych w Załączniku nr 5 do SWZ - Część XVI zamówienia.
Los: LOT-0017
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część XVII.
Beschreibung: Zakup i dostawa probówek do PCR wskazanego producenta opisanych w Załączniku nr 5 do SWZ - Część XVII zamówienia.
Los: LOT-0018
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część XVIII.
Beschreibung: Zakup i dostawa probówek wirówkowych wskazanego producenta opisanych w Załączniku nr 5 do SWZ - Część XVIII zamówienia.
Los: LOT-0019
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część XIX.
Beschreibung: Zakup i dostawa pipet automatycznych wskazanego producenta opisanych w Załączniku nr 5 do SWZ - Część XIX zamówienia.