2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji oprogramowania Microsoft 365 E3 wraz z aplikacją Microsoft Teams lub równoważnych dla Ministerstwa Przemysłu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla Ministerstwa Przemysłu 150 szt. (zamówienie podstawowe) oprogramowania Microsoft 365 E3 wraz z Microsoft Teams lub oprogramowania równoważnego wraz z świadczeniem usługi wsparcia technicznego przez Wykonawcę. Zamawiający wymaga, aby czas trwania każdej zakupionej licencji był na okres 24 miesięcy liczony od dnia dostawy.
Interne Kennung: BDG.260.13.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp termin składania ofert jest o 5 dni krótszy z uwagi na to, że składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla Ministerstwa Przemysłu 150 szt. (zamówienie podstawowe) oprogramowania Microsoft 365 E3 wraz z Microsoft Teams lub oprogramowania równoważnego wraz z świadczeniem usługi wsparcia technicznego przez Wykonawcę. Zamawiający wymaga, aby czas trwania każdej zakupionej licencji był na okres 24 miesięcy liczony od dnia dostawy
Menge: 150 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w ramach realizacji zamówienia przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Prawo opcji obejmuje dostawę w okresie 80 szt. licencji oprogramowania Microsoft 365 E3 wraz z Microsoft Teams lub oprogramowania równoważnego wraz z świadczeniem usługi wsparcia technicznego. O zamiarze skorzystania z Prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę za pomocą poczty elektronicznej. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację świadczeń w ramach zamówienia opcjonalnego