236009-2026 - Ergebnis
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa, montaż i uruchomienie aparatury laboratoryjnej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, montaż i uruchomienie aparatury laboratoryjnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie aparatury laboratoryjnej wchodzącej w skład infrastruktury badawczej niezbędnej do opracowania rozwiązań analitycznych i diagnostycznych w zakresie badań mikrobiologicznych, wirusologicznych i chemicznych wykorzystywanych do kontroli bezpieczeństwa surowców roślinnych, materiałów paszowych, pasz żywności i środowiska. Przedmiot zamówienia został podzielony na części, tj. część nr 1 - dostawa, montaż i uruchomienie aparatu do automatycznej ekstrakcji DNA - szt. 1 część nr 2 - dostawa, montaż i uruchomienie komór laminarnych – szt. 3 część nr 3 - dostawa, montaż i uruchomienie systemu automatycznego przygotowania próbek do analizy instrumentalnej – szt. 1 część nr 4 - dostawa, montaż i uruchomienie sekwenatora – szt. 1 część nr 5 - dostawa, montaż i uruchomienie wirówki szybkoobrotowej podłogowej – szt. 1 część nr 6 - dostawa, montaż i uruchomienie chłodziarki laboratoryjnej – szt. 1 część nr 7 - dostawa, montaż i uruchomienie zamrażarki niskotemperaturowej – szt. 1 część nr 8 - dostawa, montaż i uruchomienie zamrażarki laboratoryjnej – szt. 2 część nr 9 - dostawa, montaż i uruchomienie zautomatyzowanego systemu przygotowywania próbek – szt. 1 część nr 10 - dostawa, montaż i uruchomienie systemu przyśpieszonej ekstrakcji rozpuszczalnikami – szt. 1 część nr 11 - dostawa, montaż i uruchomienie koncentratora blokowego – szt. 2 część nr 12 - dostawa, montaż i uruchomienie wyparek laboratoryjnych – szt. 4 część nr 13 - dostawa, montaż i uruchomienie wieloparametrowego aparatu do jednoczesnego wykrywania wielu grup antybiotyków i innych substancji przeciwbakteryjnych w żywności pochodzenia zwierzęcego oparty o technologię biochip chemiluminescencji immunologicznej część nr 14 - dostawa, montaż i uruchomienie wieloparametrowego aparatu do wykrywania pozostałości substancji przeciwbakteryjnych w żywności pochodzenia zwierzęcego opartego o technologię immunoenzymatyczną zapewniając identyfikację grup antybiotyków w pojedynczej analizie – szt. 1 Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) dostawę fabrycznie nowego, wyprodukowanego w 2025 lub 2026 r., pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Wszystkie elementy urządzenia będącego przedmiotem przedmiotowego zamówienia posiadają certyfikat zgodności CE świadczący o zgodności urządzenia z europejskimi warunkami bezpieczeństwa. Dostarczony sprzęt musi być oznakowany w taki sposób aby można było zidentyfikować zarówno produkt jak i producenta. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji, 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu). Po dostarczeniu i/lub instalacji do siedziby Zamawiającego, sprzęt powinien być gotowy do poprawnej, bezawaryjnej pracy w zakresie wszystkich składowych elementów i funkcji, zgodnie z opisem tych elementów w załączniku nr 10 do SWZ. Niedopuszczalne jest, aby dla zapewnienia prawidłowej pracy sprzętu konieczne było instalowanie dodatkowych elementów (urządzeń), oprogramowania, w późniejszym czasie, szczególnie za dodatkowa opłatą (nie dotyczy materiałów zużywalnych, zamawianych podczas eksploatacji aparatury). 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji wyposażenia, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego, 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem (o ile dotyczy), 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ oraz projekt umowy stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamawiający nie wprowadza żadnych ograniczeń co do liczby części zamówienia, na które jeden Wykonawca może złożyć ofertę. Zamawiający nie wprowadza również żadnych ograniczeń co do liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone jednemu Wykonawcy. Strona internetowa prowadzonego postępowania:https://piwet.ezamawiajacy.pl/pn/piwet/demand/250791/notice/public/details Adres strony internetowej, na której będą udostępniane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://piwet.ezamawiajacy.pl/pn/piwet/demand/250791/notice/public/details.
Vorherige Bekanntmachung46869-2026
Interne KennungDZP-23/145/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51430000 Installation von labortechnischen Anlagen, 79632000 Personalschulung
5. Los
LosLOT-0001
Titelaparat do automatycznej ekstrakcji DNA
Beschreibungdostawa, montaż i uruchomienie aparatu do automatycznej ekstrakcji DNA - szt. 1
Interne Kennungczęść nr 1
Haupteinstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte
Menge1 Stück
LosLOT-0002
Titelkomory laminarne
Beschreibungdostawa, montaż i uruchomienie komór laminarnych – szt. 3
Interne Kennungczęść nr 2
Menge3 Stück
LosLOT-0003
Titelsystem automatycznego przygotowania próbek do analizy instrumentalnej
Beschreibungdostawa, montaż i uruchomienie systemu automatycznego przygotowania próbek do analizy instrumentalnej – szt. 1
Interne Kennungczęść nr 3
Haupteinstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
LosLOT-0004
Titelsekwenator
Beschreibungdostawa, montaż i uruchomienie sekwenatora – szt. 1
Interne Kennungczęść nr 4
Haupteinstufung (cpv): 38434540 Biomedizinische Geräte
LosLOT-0005
Titelwirówka szybkoobrotowa podłogowa
Beschreibungdostawa, montaż i uruchomienie wirówki szybkoobrotowej podłogowej – szt. 1
Interne Kennungczęść nr 5
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
LosLOT-0006
Titelchłodziarka laboratoryjna
Beschreibungdostawa, montaż i uruchomienie chłodziarki laboratoryjnej – szt. 1
Interne Kennungczęść nr 6
Haupteinstufung (cpv): 42513200 Kühlvorrichtungen
LosLOT-0007
Titelzamrażarka niskotemperaturowa
Beschreibungdostawa, montaż i uruchomienie zamrażarki niskotemperaturowej – szt. 1
Interne Kennungczęść nr 7
LosLOT-0008
Titelzamrażarka laboratoryjna
Beschreibungdostawa, montaż i uruchomienie zamrażarki laboratoryjnej – szt. 2
Interne Kennungczęść nr 8
Menge2 Stück
LosLOT-0009
Titelzautomatyzowany system przygotowywania próbek
Beschreibungdostawa, montaż i uruchomienie zautomatyzowanego systemu przygotowywania próbek – szt. 1
Interne Kennungczęść nr 9
LosLOT-0010
Titelsystem przyśpieszonej ekstrakcji rozpuszczalnikami
Beschreibungdostawa, montaż i uruchomienie systemu przyśpieszonej ekstrakcji rozpuszczalnikami – szt. 1
Interne Kennungczęść nr 10
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
LosLOT-0011
Titelkoncentrator blokowy
Beschreibungdostawa, montaż i uruchomienie koncentratora blokowego – szt. 2
Interne Kennungczęść nr 11
LosLOT-0012
Titelwyparki laboratoryjne
Beschreibungdostawa, montaż i uruchomienie wyparek laboratoryjnych – szt. 4
Interne Kennungczęść nr 12
Menge4 Stück
LosLOT-0013
Titelwieloparametrowy aparat do jednoczesnego wykrywania wielu grup antybiotyków i innych substancji przeciwbakteryjnych w żywności pochodzenia zwierzęcego oparty o technologię biochip chemiluminescencji immunologicznej
Beschreibungdostawa, montaż i uruchomienie wieloparametrowego aparatu do jednoczesnego wykrywania wielu grup antybiotyków i innych substancji przeciwbakteryjnych w żywności pochodzenia zwierzęcego oparty o technologię biochip chemiluminescencji immunologicznej – szt. 1
Interne Kennungczęść nr 13
LosLOT-0014
Titelwieloparametrowy aparat do wykrywania pozostałości substancji przeciwbakteryjnych w żywności pochodzenia zwierzęcego opartego o technologię immunoenzymatyczną zapewniając identyfikację grup antybiotyków w pojedynczej analizie
Beschreibungdostawa, montaż i uruchomienie wieloparametrowego aparatu do wykrywania pozostałości substancji przeciwbakteryjnych w żywności pochodzenia zwierzęcego opartego o technologię immunoenzymatyczną zapewniając identyfikację grup antybiotyków w pojedynczej analizie – szt. 1
Interne Kennungczęść nr 14