2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met één ondernemer voor de levering van individueel voorgedoseerde geneesmiddelen en parafarmacie aan de zorginstellingen van het OCMW van Aarschot
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op de levering van individueel voorgedoseerde geneesmiddelen en parafarmacie aan de zorginstellingen van het OCMW van Aarschot. Het gaat om de levering van individueel, per toedieningsmoment voorgedoseerde geneesmiddelen alsook parafarmacie volgens de principes van individuele medicatievoorbereiding, voornamelijk voor bewoners van het woonzorgcentrum Sint-Rochus. Onder parafarmacie wordt verstaan: verzorgingsproducten, terugbetaalbaar en/of voorschriftplichtig steriel materiaal, zowel deze die worden aangerekend aan de bewoners van de zorginstellingen als aan het OCMW. Het OCMW van Aarschot beheert een woonzorgcentrum van 163 bedden, twee groepen van assistentiewoningen van samen 50 flats en een dagcentrum met 12 opvangplaatsen.
Interne Kennung: PPP02J-1554/6006/2026/001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/001_1
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP02J-1554/6006/2026/001
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/001_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten