23609-2026 - Ergebnis
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 5.000.000,00 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 5.000.000,00 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 5.000.000,00zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu na następujących warunkach
Vorherige Bekanntmachung693158-2025
Interne KennungNIZ.272.PN.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 5.000.000,00zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu