See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pozemní vybavení a nářadí pro leteckou techniku
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup pozemního vybavení pro provozní letky a technické letky oprav letecké techniky leteckých základen AČR.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42995000 Reinigungsmaschinen, 42660000 Werkzeuge zum Weichlöten, Hartlöten und Schweißen, Maschinen und Geräte zum Oberflächenhärten und Heißspritzen, 34950000 Lastträger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mycí zařízení
Beschreibung: Předmětem je dodávka: a) Manuálního mycího stolu - uzavřeného mycího zařízení pro ruční čistění strojních součástí od maziv a nečistot s parametry dle specifikace uvedené v příloze č. 2a) zadávací dokumentace, b) Průmyslové automatické myčky - uzavřeného mycího zařízení pro automatizované čistění strojních součástí od maziv a nečistot s parametry dle specifikace uvedené v příloze č. 2a) adávací dokumentace.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 42995000 Reinigungsmaschinen
Los: LOT-0002
Titel: Stolová odsávací kabina a svařovací stůl
Beschreibung: Předmětem je dodávka: a) Stolové odsávací kabiny určené pro odsávání a filtraci vzduchu při provádění nástřiku výrobků rozpouštědlovými barvami bez použití elektrického pole před odsávací stěnou s parametry dle specifikace uvedené v příloze č. 2b) zadávací dokumentace, b) Svařovacího stolu - pracovního stolu určeného k provádění svařovacích a brousících prací. Stůl musí zabezpečit odsávání a následnou filtraci nasávaného vzduchu z pracovního prostoru stolu zpět do místnosti s parametry dle specifikace uvedené v příloze č. 2b) zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 42660000 Werkzeuge zum Weichlöten, Hartlöten und Schweißen, Maschinen und Geräte zum Oberflächenhärten und Heißspritzen
Los: LOT-0005
Titel: Zádržný žebříkový systém
Beschreibung: Předmětem je dodávka 4 ks zádržných žebříkových systémů ve dvou variantách (2 ks + 2 ks). Konkrétní vlastnosti a provedení obou variant zádržných žebříkových systémů jsou uvedeny v příloze č. 2c zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 34950000 Lastträger
Los: LOT-0006
Titel: Schody pojízdné a schody s plošinou
Beschreibung: Předmětem je dodávka 25 ks schodů pojízdných a statických v různém provedení a technických specifikacích. Konkrétní vlastnosti a provedení všech variant schodů jsou uvedeny v příloze č. 2d) zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 4