2. Verfahren
Verfahren
Titel: School- en kantoormeubilair
Beschreibung: Het leveren, inhuizen, monteren, plaatsen, gebruiksklaar opleveren en op verzoek afvoeren van school- en kantoormeubilair ten behoeve van het primair onderwijs. Op basis van de uitgaven in de afgelopen jaren en de verdere behoefte aan meubilair door renovatie- c.q. uitbreiding hetzij nieuwbouw van een aanzienlijk aantal scholen, is de verwachting dat de komende jaren er gemiddeld €400.000,- per jaar uitgegeven zal worden. Uitgaande van deze bedragen zal de raming over vier (4) jaar €2.000.000,- bedragen. Gezien een stuk onzekerheid in de vraag en het feit dat de raamovereenkomst vanwege gewichtige redenen langer dan 4 jaar kan gaan lopen, wordt de maximale waarde van de overeenkomst vastgesteld op €4.000.000,-.
Interne Kennung: TN503449
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het leveren, inhuizen, monteren, plaatsen, gebruiksklaar opleveren en op verzoek afvoeren van school- en kantoormeubilair ten behoeve van het primair onderwijs. De omvang wordt geraamd op € 4.000.000,- ex btw.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst kan door de aanbestedende dienst 2x worden verlengd met 2 jaar.
236114-2025 - Mededinging
Nederland – Meubilair – School- en kantoormeubilair
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: School- en kantoormeubilair
Interne identificatiecode: TN503449
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair, 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
Opties: