See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi sukcesywnego przygotowywania i dostawy, przez siedem dni w tygodniu, całodobowego wyżywienia dla pacjentów Szpitali Tczewskich S.A. z uwzględnieniem diet i kaloryczności
Beschreibung: Usługi sukcesywnego przygotowywania i dostawy, przez siedem dni w tygodniu, całodobowego wyżywienia dla pacjentów Szpitali Tczewskich S.A. z uwzględnieniem diet i kaloryczności 1. Zamawiający dopuszcza podzielenie zamówienia na części, zwane „Pakietami”. 2. Zamawiający do przedmiotowego zamówienia przewidział 3 pakiety, wyszczególnione poniżej: Pakiet nr 1 - Całodobowe wyżywienie pacjenta – Tczew Pakiet nr 2 - Całodobowe wyżywienie pacjenta – Gniew Pakiet nr 3 - Całodobowe wyżywienie pacjentek - Tczew, oddział Położniczy – MENU DO WYBORU PACJENTKI Przedmiot zamówienia i jego zakres oraz główne parametry zostały szczegółowo opisane w załączniku nr 3 (Opis Przedmiotu Zamówienia) do SWZ – dla każdego pakietu, zaś kwestie formalne w projekcie umowy dla danego pakietu / ów, stanowiącym załącznik nr 4 i 4A do SWZ
Interne Kennung: 11/PN/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1
Beschreibung: ZGODNIE Z OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DLA TEGO PAKIETU - ZAŁ. NR 3 DO SWZ
Interne Kennung: PAKIET 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2
Interne Kennung: PAKIET 2