See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYWÓZ NIECZYSTOŚCI KOMUNALNYCH STAŁYCH ORAZ PŁYNNYCH W REJONIE ODPOWIEDZIALNOŚCI 17 WOG W KOSZALINIE W 2025 R. (3 ZADANIA).
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie usług polegających na wywozie nieczystości komunalnych stałych oraz płynnych w rejonie odpowiedzialności 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Koszalinie : - Zadanie I- Część nr 1 Grupa Zabezpieczenia Koszalin - Zadanie II - Część nr 2 Grupa Zabezpieczenia Kołobrzeg - Zadanie III - Część nr 3 Grupa Zabezpieczenia Darłowo
Vorherige Bekanntmachung: 642595-2024
Interne Kennung: 7/WOG/UE/U/Infrastr./24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie I - Część nr 1 Grupa Zabezpieczenia Koszalin
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 3 do niniejszej SWZ oraz Projekt umowy stanowiący załącznik nr 11 do SWZ. Ilość pojemników (kontenerów) na odpady stałe, ich pojemność, miejsca postawienia (z uwzględnieniem przepisów wynikających prawa budowlanego i ochrony środowiska) oraz częstotliwość wywozu odpadów stałych i nieczystości płynnych z każdego ze wskazanych miejsc w punkcie poniżej (z określeniem dnia tygodnia), Wykonawca uzgodni protokolarnie z właściwym Kierownikiem Grupy Zabezpieczenia. Określone protokołem ilości pojemników (kontenerów) mają zabezpieczyć wywóz ilości odpadów stałych oraz nieczystości płynnych.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie II - Część nr 2 Grupa Zabezpieczenia Kołobrzeg
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie III - Część nr 3 Grupa Zabezpieczenia Darłowo