236338-2025 - Wettbewerb
Polen – Erdgas – Dostawa paliwa gazowego dla budynku IRZiBŻ PAN w Olsztynie przy ul. Trylińskiego 18
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliwa gazowego dla budynku IRZiBŻ PAN w Olsztynie przy ul. Trylińskiego 18
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa gazowego dla budynku IRZiBŻ PAN w Olsztynie przy ul. Trylińskiego 18. Dostawa paliwa gazowego musi odbywać się zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo Energetyczne ( t.j. Dz. U. 2024. Poz. 266 z późn. zm) oraz aktów wykonawczych do ustawy. Zamawiający nie dopuścił w niniejszym postępowaniu składania ofert częściowych ze względu na jednolity przedmiot zamówienia. Każdy Wykonawca może złożyć jedną ofertę.
Interne Kennung: ZP-PN/D/2025/02/3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001