236360-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung – Projektová dokumentace - rekonstrukce stravovacího provozu NNH
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjektová dokumentace - rekonstrukce stravovacího provozu NNH
BeschreibungZpracování projektové dokumentace rekonstrukce stravovacího provozu Nemocnice Na Homolce s ohledem na komplexnost rozsahu plánované rekonstrukce a její etapizaci, inženýrské činnosti, vypracování podkladů pro výběr dodavatele stavby v zadávacím řízení, soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, zajištění ostatních činností v rámci zpracování PD a pro I. etapu výkon autorského dozoru, zpracování dokumentace skutečného provedení stavby a zajištění ostatních činností v rámci výběru zhotovitele.
Interne Kennung276/VZ/2021-OVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001