2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktverkenning i.f.v. de verwerving van een geografisch informatiesysteem en bijhorende geo-dienstverlening
Beschreibung: C-smart wil met deze bevraging input van de marktspelers verzamelen om één of meerdere ondersteunende overheidsopdrachten marktconform te kunnen ontwikkelen. De primaire doelstelling is inzicht krijgen in het aanbod aan typische GIS-toepassingen voor lokale besturen en in de mate waarin die toepassingen aansluiten op de “klassieke” administratieve backoffice. Daarbij wil C-smart vooral begrijpen welke procesondersteuning leveranciers concreet bieden, welke afhankelijkheden en integraties daarbij horen, en wat nodig is om dubbel beheer van gegevens en versnippering van werkprocessen te vermijden. C-smart wil eveneens scherp krijgen wat standaard geleverd wordt, wat configuratie vergt en wat projectmatig uitgewerkt moet worden. Daarnaast wil C-smart toetsen welke aanpakken en leveringsmodellen vandaag realistisch en betaalbaar zijn voor lokale besturen, en onder welke voorwaarden die ook op langere termijn beheersbaar blijven. C-smart wil beter begrijpen hoe een basis geo-platform, gecombineerd met een modulaire applicatie-menukaart en bijhorende diensten zoals migratie, integratie/ETL, adoptie en support, best wordt opgezet en geëxploiteerd in een context met uiteenlopende maturiteit en schaal. C-smart wil daarbij expliciet inzicht krijgen in de belangrijkste randvoorwaarden en prijsdrivers die schaalvoordeel mogelijk maken zonder besturen vast te zetten in één keuze. Het is ook de bedoeling te leren welke alternatieve formuleringen hetzelfde doel bereiken en eventueel beter aansluiten op wat de markt effectief kan leveren.
Interne Kennung: CSMRTGEO26_RFI
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System), 71355000 Vermessungsarbeiten, 48321000 Softwarepaket für den rechnergestützten Entwurf (CAD), 48324000 Diagrammsoftwarepaket, 38296000 Vermessungstechnische Instrumente, 48326000 Abbildungssoftwarepaket