2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług komunikacji elektronicznej, usługi transmisji danych – internet mobilny 5G/LTE, dostawa fabrycznie nowych telefonów komórkowych wraz z ładowarkami oraz aktywnych i skonfigurowanych kart SIM na potrzeby komórek organizacyjnych podmiotu Copernicus PL Sp. z o.o. przez 42 miesiące
Beschreibung: 1. Świadczenie usług komunikacji elektronicznej, usługi transmisji danych – internet mobilny 5G/LTE, dostawa fabrycznie nowych telefonów komórkowych wraz z ładowarkami oraz aktywnych i skonfigurowanych kart SIM na potrzeby komórek organizacyjnych podmiotu Copernicus PL Sp. z o.o. przez 42 miesiące. CPV: 64212000-5- Usługi telefonii komórkowej 64210000-1- Usługi telefoniczne i przesyłu danych 32250000-0- Telefony komórkowe 31158100-9- ładowarki do baterii 31712112-8- Karty SIM 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wskazaniem ilościowym został określony w załączniku nr 2 do SWZ- Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia. 3. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w przypadku przyjęcia nowych pracowników, zmian organizacyjnych, w tym zmian stanowisk pracy, wymagających wyposażenia pracownika w służbowy telefon komórkowy, tablet, laptop z dostępem do internetu mobilnego 5G/LTE, w przypadku kradzieży, zniszczenia lub uszkodzenia urządzeń, które nie nadają się do dalszej eksploatacji. Rodzaj i maksymalna wartość opcji opisana została w zał. 4 do SWZ – formularz cenowy, oraz zał. nr 2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia i w zał. nr 7 do SWZ – wzorze umowy. Ceny jednostkowe zamawianych pozycji pozostaną bez zmian przez cały okres obowiązywania umowy. Zamawiający zakupi podstawowy zakres zamówienia wymieniony w tabeli stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ- Formularz cenowy, zgodnie z zapisami określonymi w projekcie umowy (zał. 7 do SWZ), zaś przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie zakupiony w zależności od potrzeb Zamawiającego zgodnie z następującymi zasadami: prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, ceny jednostkowe przedmiotu zamówienia kupowanego w ramach opcji będą takie same jak zamówienia podstawowego, określonego w formularzu cenowym (zał. 4 do SWZ), o zamiarze skorzystania z opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym oświadczeniem złożonym przed upływem terminu realizacji umowy, Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy. W przypadku nie skorzystania z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. 4. W związku z tym, że wartość usług oraz ilość dostaw w ramach ww. przedmiotu zamówienia uzależnione są od bieżących potrzeb Zamawiającego, Zamawiający zastrzega, że wartości oraz ilości podane w szczegółowym opisie zamówienia i w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ są szacunkowe i zostały podane w celu określenia maksymalnej wartości zamówienia, ustalenia cen jednostkowych, porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Z uwagi na to, iż podane wartości i ilości zamówień mogą ulec zmianie, wynagrodzenie Wykonawcy będzie płatne wg rzeczywistej wartości usług i ilości dostaw. Wykonawcy nie przysługuje jakiekolwiek roszczenie o realizację usług i dostaw w wielkościach podanych w ofercie jako maksymalne. Zamawiający oświadcza, iż łączna wartość usług i dostaw faktycznie zamówionych w drodze bieżących zleceń w zakresie zamówienia podstawowego wyniesie nie mniej niż 80% wartości brutto. 5. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy osoby/osób wykonujących czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia: 1) Osoby/osób odpowiedzialnych za kontakt z Zamawiającym w sprawie realizacji umowy – w tym spotkania osobiste, kontakt mailowy i telefoniczny (pełniących funkcję opiekuna Zamawiającego). 7. Najpóźniej przed zawarciem umowy, Wykonawca przekaże Zamawiającemu oświadczenie o spełnieniu wymogu, o którym mowa w ust. 6 tj. iż osoba/osoby wykonujące czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia będą zatrudnione na umowę o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy. 8. Zamawiający na każdym etapie realizacji umowy ma prawo do zweryfikowania oświadczenia wykonawcy/podwykonawcy (dot. formy zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 6). W tym celu uprawniony jest w szczególności do zwrócenia się do właściwego inspektoratu pracy o przeprowadzenie kontroli. 9. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy pzp.
Interne Kennung: D10.251.116.A.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 32250000 Mobilfunkgeräte, 31158000 Ladegeräte, 31712112 SIM-Karten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 32250000 Mobilfunkgeräte, 31158100 Batterieladegeräte, 31712112 SIM-Karten