2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tussentijdse evaluatie van het DGD-programma 2022-2026 in de DRC
Beschreibung: Tussentijdse evaluatie van het vijfjarige programma ter bestrijding van tuberculose en verwaarloosde tropische ziekten in de DRC
Interne Kennung: EvaluationRDC2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1