2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstconcessie voor de exploitatie van twee sportcomplexen in Sint-Agatha-Berchem
Beschreibung: De gemeente Sint-Agatha-Berchem start een procedure voor het toekennen van een concessie voor de exploitatie van twee sportcomplexen op haar grondgebied: Site 1 – Sportcomplex Chalets: exploitatie van het sportcomplex gelegen aan de Chaletsstraat 1 in 1082 Sint-Agatha-Berchem (totale oppervlakte: 34.186,3 m²). De exploitatie omvat de binnen- en buitensportinfrastructuur en de oprichting en exploitatie van een cafetaria en een vergaderzaal. Site 2 – Sportcomplex Basilique: exploitatie van het sportcomplex gelegen aan de Avenue de la Basilique 14 te 1082 Sint-Agatha-Berchem (totale oppervlakte: 24.650 m²). De exploitatie omvat de binnen- en buitensportfaciliteiten, het restaurant, de bar, de vergaderzalen en de parkeerplaats. De concessie wordt aan één concessiehouder toegekend voor beide locaties. De concessiehouder draagt alle kosten in verband met de exploitatie, op eigen risico, en betaalt een vaste maandelijkse vergoeding aan de aanbestedende dienst.
Interne Kennung: BAT 2026/003
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport