236485-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa materiałów wszczepialnych, gospodarczych, sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku oraz dzierżawa systemu do analizy i oceny IVUS i FFR dla oddziałów Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów wszczepialnych, gospodarczych, sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku oraz dzierżawa systemu do analizy i oceny IVUS i FFR dla oddziałów Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów wszczepialnych, gospodarczych, sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku oraz dzierżawa systemu do analizy i oceny IVUS i FFR dla oddziałów Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ oraz parametrach technicznych stanowiących załącznik nr 5A SWZ.
Vorherige Bekanntmachung627725-2025
Interne KennungMSB/PN/45/07/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0014
TitelElektrody ablacyjne wraz z drenami i kablami
BeschreibungElektrody ablacyjne wraz z drenami i kablami
Interne KennungCzęść 14
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
LosLOT-0020
TitelKabel pomiarowy do CSP
BeschreibungKabel pomiarowy do CSP
Interne KennungCzęść 20