2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering zwembadvisie voor de gemeente Leudal
Beschreibung: De gemeente heeft in haar accommodatiebeleid gesteld dat zij in de toekomst nog maar aan één zwembad bijdraagt in de exploitatie. Dit heeft de gemeente Leudal in de vastgestelde zwembadvisie van de gemeente Leudal (februari 2025) geconcretiseerd. Het doel is dat een private partij zwemwater voor de gemeenschap aanbiedt en blijft aanbieden voor de lange termijn (25 – 30 jaar). Dat wil zeggen dat, naast een eigen aanbod van (zwem)activiteiten, het binnenzwembad openbaar toegankelijk moet zijn voor de verschillende doelgroepen. Het gaat dan om de activiteiten als schoolzwemmen, leszwemmen, verenigingszwemmen (trainingen en wedstrijden), banenzwemmen, doelgroepenzwemmen en vrij zwemmen. Duur: 25 - 30 jaar Maximale jaarlijkse exploitatiebijdrage: € 327.000
Interne Kennung: Z/25/189273
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212290 Reparatur und Wartung von Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1