2. Verfahren
Verfahren
Titel: AKUMULACE TEPLA, VYVEDENÍ TEPELNÉHO VÝKONU A POMOCNÉ SYSTÉMY
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky je závazek Dodavatele provést na svůj náklad a nebezpečí pro Zadavatele Dílo, spočívající ve zpracování projektové a realizační dokumentace, dodávce a montáži kompletního systému akumulace tepelné energie v podobě horké vody, pomocných systémů a vyvedení tepelného výkonu, uvedení celého systému do provozu, a to vše v požadovaném zapojení na stávající zařízení Objednatele dle Přílohy č. 1 návrhu Smlouvy části 3 Zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44615000 Druckbehälter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51820000 Installation von Sammelbehältern, 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/25/V00011569
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter, 51820000 Installation von Sammelbehältern