236523-2026 - Ergebnis
Polen – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz realizacja robót budowlanych w formule "zaprojektuj i wybuduj" zadania nr 91836 pn. "Budowa budynku szkolno-administracyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz realizacja robót budowlanych w formule "zaprojektuj i wybuduj" zadania nr 91836 pn. "Budowa budynku szkolno-administracyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu"
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz realizacja robót budowlanych w formule "zaprojektuj i wybuduj" zadania nr 91836 pn. "Budowa budynku szkolno-administracyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu". 2) Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w: a) załączniku nr 1 do SWZ Programie Funkcjonalno-Użytkowym wraz z załącznikami b) załączniku nr 2 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym opis przedmiotu zamówienia, c) załączniku nr 3 do SWZ Instrukcją Bezpieczeństwa Przemysłowego , d) załączniku nr 4 do SWZ proponowanymi postanowieniami umowy;
Vorherige Bekanntmachung843080-2025
Interne KennungWNP/1075/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz realizacja robót budowlanych w formule "zaprojektuj i wybuduj" zadania nr 91836 pn. "Budowa budynku szkolno-administracyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu". 2) Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w: a) załączniku nr 1 do SWZ Programie Funkcjonalno-Użytkowym wraz z załącznikami b) załączniku nr 2 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym opis przedmiotu zamówienia, c) załączniku nr 3 do SWZ Instrukcją Bezpieczeństwa Przemysłowego , d) załączniku nr 4 do SWZ proponowanymi postanowieniami umowy