236566-2026 - Ergebnis
Tschechien – Druckereidienste – Tisk časopisu Živa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTisk časopisu Živa
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na zajištění tisku odborného časopisu ŽIVA ve vazbě V1, formát 201x297 mm, včetně dopravy do skladu zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung728644-2023
Interne Kennung23/VZ138
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79810000 Druckereidienste
5. Los
LosLOT-0001