See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE KONTRAKTOWANE ODRĘBNIE - HEMODIALIZOTERAPIA
Beschreibung: Zamówienie na usługi zdrowotne w rodzaju ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE KONTRAKTOWANE ODRĘBNIE na obszarze: 1217 - tatrzański udzielone zgodnie z zapisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych ze zm. - rokowania art. 139 ustawy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001