See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa maszyn rolniczych - pomocy dydaktycznych dla ZSCKU w Wojsławicach.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa maszyn rolniczych - pomocy dydaktycznych dla ZSCKU w Wojsławicach. Wykonanie zamówienia obejmuje dostawę urządzeń do siedziby Odbiorcy, zgodnie z potrzebami Zamawiającego. Zamawiający wymaga aby przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy. Zamawiający nie dopuszcza przedmiotu zamówienia z rynku wtórego, używanego. Wymagane jest udzielenie przez Wykonawcę gwarancji na zakupione pomoce minimum 24 miesiące, liczonej od dnia odbioru przedmiotu zamówienia oraz wydania dokumentów gwarancyjnych. Wymaga się, aby okres gwarancji był równy okresowi rękojmi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1A do SWZ. 3. Zamawiający udziela zamówienia w częściach. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części ustalone w Załączniku nr 1A. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części zamówienia.
Interne Kennung: ZSCKUW.261.11.2025.PZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16340000 Ernte- und Dreschmaschinen, 16700000 Traktoren, 16500000 Selbstlade- oder Entladewagen und Sattelanhänger für die Landwirtschaft, 43312200 Splittstreumaschinen, 16110000 Pflüge oder Scheibeneggen, 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung, 16300000 Erntemaschinen, 16120000 Eggen, Aufreißer, Kultivatoren, Jät- oder Hackmaschinen, 16310000 Mäher, 80531200 Technische Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa kombajnu zbożowego wraz z uruchomieniem i szkoleniem.
Beschreibung: Dostawa kombajnu zbożowego wraz z uruchomieniem i szkoleniem.
Interne Kennung: Część 1 Dostawa kombajnu zbożowego wraz z uruchomieniem i szkoleniem.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16340000 Ernte- und Dreschmaschinen, 80531200 Technische Ausbildung
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa ciągnika do nauki jazdy wraz z uruchomieniem i szkoleniem.
Beschreibung: Dostawa ciągnika do nauki jazdy wraz z uruchomieniem i szkoleniem.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 80531200 Technische Ausbildung
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa ciągnika o mocy 115 – 130 KM wraz z uruchomieniem i szkoleniem
Beschreibung: Dostawa ciągnika o mocy 115 – 130 KM wraz z uruchomieniem i szkoleniem
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa ciągnika o mocy 195 – 210 KM wraz z uruchomieniem i szkoleniem
Beschreibung: Dostawa ciągnika o mocy 195 – 210 KM wraz z uruchomieniem i szkoleniem
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa przyczepy rolniczej o ładowności 10 t.
Beschreibung: Dostawa przyczepy rolniczej o ładowności 10 t.
Interne Kennung: Część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16500000 Selbstlade- oder Entladewagen und Sattelanhänger für die Landwirtschaft
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa przyczepy do nauki jazdy jednoosiowej o ładowności 6 t.
Beschreibung: Dostawa przyczepy do nauki jazdy jednoosiowej o ładowności 6 t.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa pługa pięcioskibowego obracalnego.
Beschreibung: Dostawa pługa pięcioskibowego obracalnego.
Interne Kennung: Część 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16110000 Pflüge oder Scheibeneggen
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa rozsiewacza nawozów.
Beschreibung: Dostawa rozsiewacza nawozów.
Interne Kennung: Część 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa fabrycznie nowego przetrząsacza pokosów.
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowego przetrząsacza pokosów.
Interne Kennung: Część 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16300000 Erntemaschinen
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa fabrycznie nowej zgrabiarki karuzelowej.
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowej zgrabiarki karuzelowej.
Interne Kennung: Część 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16120000 Eggen, Aufreißer, Kultivatoren, Jät- oder Hackmaschinen
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa fabrycznie nowej kosiarki dyskowej.
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowej kosiarki dyskowej.
Interne Kennung: Część 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16310000 Mäher
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa fabrycznie nowego rębaka.
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowego rębaka.
Interne Kennung: Część 12
Haupteinstufung (cpv): 43312200 Splittstreumaschinen