See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afzet van grond, asfalt en overige bouwstoffen
Beschreibung: De voorgenomen opdracht betreft de afzet van grond, en asfalt en overige bouwstoffen. De opdracht omvat: - Het innemen, het bewerken, het registreren, het in depot zetten en/of het onderzoeken van bij de gemeente uit werken vrijkomende bouwstoffen, grond en/of mengsels van bouwstoffen en grond waarvan: • de milieuhygiënische kwaliteit niet vooraf bekend is en daardoor niet rechtstreeks door de gemeente kunnen worden ingezet ten behoeve van hergebruik; • de milieuhygiënische kwaliteit enkel bekend is op basis van de gemeentelijke bodemkwaliteitskaarten; • de milieuhygiënische kwaliteit enkel bekend is op basis van een verkennend bodemonderzoek, uitgevoerd volgens de NEN5740 en NEN5707 of op basis van een indicatief onderzoek op een partij niet vormgegeven bouwstoffen; • de milieuhygiënische kwaliteit bekend is op basis van een onderzoek (partijkeuring) conform het Besluit Bodemkwaliteit; • de teerhoudendheid van het asfalt bepaald is op basis van een onderzoek conform CROW-publicatie 210. - De te contracteren inschrijver(s) dien(t)(en) zorg te dragen voor definitieve inname of zorg te dragen dat de vrijkomende materialen zodanig bewerkt c.q. opgeslagen worden dat maximaal hergebruik van de aangeboden materialen door de gemeenten weer mogelijk is. Alle gemeentelijke afdelingen, evenals de Belvédère Wijkontwikkelingsmaatschappij B.V., kunnen grond, asfalt, niet-vormgegeven en vormgegeven -bouwstoffen en mengsel van bouwstof en grond aanbieden. - Het transport (afvoer en aanvoer) van de materialen van en naar het innamepunt (bewerkingsinrichting) van de opdrachtnemer vindt plaats door de betreffende aannemer van het werk en valt buiten de scope van deze aanbesteding. De opdracht is verdeeld in drie (3) percelen: Perceel 1: Afzet van grond met bodemfunctieklasse (conform Besluit Bodemkwaliteit) ‘AW2000’ - ‘landbouw/natuur’ en ’wonen’. Perceel 2: Afzet van niet-vormgegeven- en vormgegeven bouwstoffen, grond met bodemfunctieklasse industrie en matig tot en met sterk verontreinigde grond etc. Perceel 3: Afzet van freesasfalt en asfaltschollen. Het betreft zowel teervrij als teerhoudend asfalt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90522000 Dienstleistungen für verseuchten Boden, 90522300 Sanierung von verseuchtem Boden, 90732300 Behandlung oder Sanierung von verschmutztem Boden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Afzet van grond met bodemfunctieklasse (conform Besluit Bodemkwaliteit) ‘AW2000’ - ‘landbouw/natuur’ en ’wonen’
Beschreibung: Betreft de Afzet van grond met bodemfunctieklasse (conform Besluit Bodemkwaliteit) ‘AW2000’ - ‘landbouw/natuur’ en ’wonen’ conform Aanbestedingsleidraad TI-2025-1368 en bijbehorend Programma van Eisen
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Afzet van niet-vormgegeven- en vormgegeven bouwstoffen, grond met bodemfunctieklasse industrie en matig tot en met sterk verontreinigde grond etc.
Beschreibung: Perceel 2 betreft de afzet van niet-vormgegeven- en vormgegeven bouwstoffen, grond met bodemfunctieklasse industrie; grond verontreinigd met gehalten groter dan functieklasse industrie; matig verontreinigde grond (verontreinigd met gehalten groter dan de functieklasse industrie maar kleiner dan de interventiewaarde bodemkwaliteit) en grond verontreinigd met gehalten groter dan de interventiewaarde bodemkwaliteit (sterk verontreinigde grond). Afzet van mengsels van bouwstoffen en grond waarvan het gehalte van de afzonderlijke componenten niet vooraf bekend is.
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Afzet van freesasfalt en asfaltschollen.
Beschreibung: Het betreft zowel teervrij als teerhoudend asfalt.