2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa i modernizacja systemu zabezpieczenia brzegu sieci UTM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i modernizacja systemu zabezpieczającego brzeg sieci, wynikiem której będzie podwyższenie poziomu bezpieczeństwa centralnego systemu zarządzania urządzeniami klasy UTM w sądach apelacji łódzkiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w szczególności w Załączniku nr 4 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme