2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvalverwerking
Beschreibung: Het doel van deze Europese aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst tussen Naturalis en één opdrachtnemer voor het afvaltransport, de huur van containers en de verwerking van het afval. De waarde van de opdracht over de maximale looptijd van acht jaar bedraagt ongeveer € 600.000 (exclusief BTW), met enige marge. Deze schatting is niet bindend en er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Naturalis kan gedurende de looptijd van de overeenkomst besluiten om het afvoeren van restafval te laten uitvoeren middels een perscontainer, als alternatief voor de huidige werkwijze met 660-liter rolcontainers. De optie heeft betrekking op het huren, plaatsing en het periodiek legen van een perscontainer.