2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośrednika Finansowego w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Pożyczka na efektywność energetyczną w sektorze mieszkaniowym” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Dolnośląskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawcy który świadczyć będzie zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym „Pożyczka na efektywność energetyczną w sektorze mieszkaniowym” (dalej „Jednostkowa Pożyczka”), do których Zamawiający wniesie wkład finansowy w ramach Projektu „Rozwój przedsiębiorczości oraz wspieranie gospodarki niskoemisyjnej poprzez instrumenty finansowe w województwie dolnośląskim”, z którego udzielane będą Jednostkowe Pożyczki oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy. Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego „Pożyczka na efektywność energetyczną w sektorze mieszkaniowym” stanowiącej załącznik nr 2 do Istotnych Postanowień Umowy (dalej: „Umowa Operacyjna”), które stanowią załącznik nr 2 do SIWZ. Odniesienia do SIWZ dotyczą SIWZ z postępowania DZZK/123/DIF/2017.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZZK/22/DIF/2018 cz. 0 Aneks nr 8
Art des Auftrags: Dienstleistungen