2367-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Orthopädische Hilfsmittel – Udbud af indkøb og levering af ortoser til Jysk Fællesindkøb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud af indkøb og levering af ortoser til Jysk Fællesindkøb
BeschreibungFavrskov Kommune udbyder på vegne af Jysk Fællesindkøb indkøb og levering af ortoser til borgere med bevilling i de deltagende kommuner.
Vorherige Bekanntmachung627942-2025
Interne Kennung568376
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141113 Bandagen, 33180000 Funktionsunterstützung, 30237290 Tastatur-Handballenauflagen, 33141700 Orthopädische Ausstattung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDelaftale 1: Favrskov, Skanderborg, Syddjurs, Norddjurs, Mariagerfjord og Rebild Kommune
BeschreibungIndkøb og levering af ortoser til borgere med bevilling i kommunerne Favrskov, Skanderborg, Syddjurs, Norddjurs, Mariagerfjord og Rebild.
Interne Kennung568507
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141113 Bandagen, 30237290 Tastatur-Handballenauflagen, 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33141760 Schienen
LosLOT-0002
TitelDelaftale 2: Viborg og Skive Kommune
BeschreibungIndkøb og levering af ortoser til borgere med bevilling i kommunerne Viborg og Skive.
Interne Kennung568542