See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych, odczynników, płynów do perfuzji oraz opatrunków hemostatycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych, odczynników, płynów do perfuzji oraz opatrunków hemostatycznych. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.1 – 1.36 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZDZ.261.23.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte, 33690000 Varia, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Roztwór 4% formaldehydu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa roztwóru 4% formaldehydu. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.1 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - System mocujący i przycinający szwy zastawkowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa systemów mocujących i przycinających szwy zastawkowe. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.2 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Zestawy do pozyskiwania osocza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów do pozyskiwania osocza. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.3 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Kwas hialuronowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa kwasu hialuronowego. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.4 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Roztwory kwasu hialuronowego do wstrzykiwania cz.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa roztworu kwasu hialuronowego do wstrzykiwania. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.5 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Roztwory kwasu hialuronowego do wstrzykiwania cz. 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa roztworu kwasu hialuronowego do wstrzykiwania. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.6 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Roztwory kwasu hialuronowego do wstrzykiwania cz. 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa roztworu kwasu hialuronowego do wstrzykiwania. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.7 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Roztwory kwasu hialuronowego do wstrzykiwania cz. 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa roztworu kwasu hialuronowego do wstrzykiwania. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.8 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Roztwory kwasu hialuronowego do wstrzykiwania cz. 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa roztworu kwasu hialuronowego do wstrzykiwania. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.9 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - Kolageny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa kolagenów. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.10 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - Testy diagnostyczne cz.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa testów diagnostycznych. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.11 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 - Preparat do pielęgnacji skóry
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa preparatów do pielęgnacji skóry. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.12 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 - Kompresy żelowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa kompresów żelowych. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.13 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 - Preparaty do przygotowania skóry pacjenta przed badaniami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa preparatów do przygotowania skóry pacjenta przed badaniami. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.14 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 - Roztwory do perfuzji i przechowywania narządów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa roztworów do perfuzji i przechowywania narządów. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.15 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 - Asortyment zużywalny jednorazowego użytku do zabiegów perfuzji kompatybilny z urządzeniem LifePort Kidney Transporter będący w posiadaniu Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa asortymentu zużywalnego jednorazowego użytku do zabiegów perfuzji kompatybilny z urządzeniem LifePort Kidney Transporter będący w posiadaniu Zamawiającego. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.16 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 - Opatrunek donosowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa opatrunków donosowych. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.17 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18 - Opatrunki cz.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa opatrunków. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.18 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19 - Talk sterylny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa talku sterylnego. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.19 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20 - Płaty silikonowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa płat silikonowych. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.20 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21 - Hemostatyki uszczelniające
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa hemostatyków uszczelniających. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.21 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22 - Zestawy opatrunków do terapii podciśnieniowej wraz z dzierżawą urządzeń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów opatrunków do terapii podciśnieniowej wraz z dzierżawą urządzeń. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.22 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23 - Materiały hemostatyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów hemostatycznych. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.23 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24 - Opatrunki cz.2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa opatrunków. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.24 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25 - Testy diagnostyczne cz.2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa testów diagnostycznych. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.25 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26 - Testy diagnostyczne cz.3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa testów diagnostycznych. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.26 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27 - Testy diagnostyczne cz.4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa testów diagnostycznych. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.27 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28 - Paski do zamykania ran
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pasków do zamykania ran. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.28 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29 - Plastry jedwabne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa plastrów jedwabnych. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.29 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30 - Opatrunki cz.3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa opatrunków. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.30 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31 - Opatrunki cz.4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa opatrunków. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.31 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 32 - Plastry do mocowania kaniul
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa plastrów do mocowania kaniul. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.32 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 33 - Watki neurochirurgiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa watek neurochirurgicznych. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.33 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie 34 - Gąbka hemostatyczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa gąbek hemostatycznych. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.34 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 35 - Testy immunochromatograficzne wykrywające i różnicujące antygeny wirusów SARS-CoV-2, grypa typu A i B, RSV oraz adenowirusa (ADV)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa testów immunochromatograficzne wykrywające i różnicujące antygeny wirusów SARS-CoV-2, grypa typu A i B, RSV oraz adenowirusa (ADV). Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.35 (plik xls) do niniejszej SWZ.
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 36 - Testy ciążowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa testów ciążowych. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.36 (plik xls) do niniejszej SWZ.