2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli specjalistycznych na potrzeby RZGW w Białymstoku i jednostek podległych
Beschreibung: 1 Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa mebli specjalistycznych na potrzeby RZGW w Białymstoku i jednostek podległych. 2 Opis przedmiotu zamówienia: 2.1 Przedmiot zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załączniki nr 4.1-4.5 do SWZ (4.1 – część 1. zamówienia, 4.2 – część 2. zamówienia, 4.3 – część 3. zamówienia, 4.4 – część 4. zamówienia, 4.5 – część 5. zamówienia) oraz w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załączniki nr 2.1 – 2.5 do SWZ (2.1 – część 1. zamówienia, 2.2 – część 2. zamówienia, 2.3 – część 3. zamówienia, 2.4 – część 4. zamówienia, 2.5 – część 5. zamówienia). 2.2 Dostarczanie przedmiotu zamówienia odbywać się będzie sukcesywnie (dostawy częściowe wg potrzeb Zamawiającego) do siedzib niżej wskazanych jednostek organizacyjnych Zamawiającego: - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Białymstoku, ul. Pułkowa 11, 15-143 Białystok - Zarząd Zlewni w Augustowie, ul. 29 Listopada 5, 16-300 Augustów - Zarząd Zlewni w Białymstoku, ul. Handlowa 6, 15-399 Białystok - Zarząd Zlewni w Olsztynie, ul. Partyzantów 1/2, 10-522 Olsztyn - Zarząd Zlewni w Ostrołęce, ul. Poznańska 19, 07-409 Ostrołęka 2.3 W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie również do wniesienia dostarczonego towaru do miejsca wskazanego przez przedstawiciela Zamawiającego. 2.4 Wszystkie dostarczane przez Wykonawcę meble muszą być fabrycznie nowe, pełnowartościowe, wolne od wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji.
Interne Kennung: B.ROZ.2710.41.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający zastosuje procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia z postępowania. 2. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 3. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 4. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono konsultacji rynkowych 5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, nie przewiduje zawarcia umowy ramowej ani aukcji elektronicznej. 6. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp i nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 Pzp ani skorzystania z opcji. 8. Wykonawca w terminie składania ofert składa: 1) Formularz ofertowy Zał Nr 1 do SWZ i Formularz asortymentowo-cenowy zgodny w treści z Załącznikiem Nr 2.1-2.5 do SWZ (2.1 – część 1. zamówienia, 2.2 – część 2. zamówienia, 2.3 – część 3. zamówienia, 2.4 – część 4. zamówienia, 2.5 – część 5. Zamówienia) 2) Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania złożone na formularzu JEDZ/ESPD. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców JEDZ/ESPD składa każdy z wykonawców. 3) Wstępne oświadczenie dotyczącego przesłanek wykluczenia z postępowania na podstawie art. 5k Rozporządzenia (UE) 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego - Zał. nr 3A do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie, oświadczenie składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - Zał. nr 3A do SWZ. 4) Odpis lub informacja z KRS lub CEIDG lub innego właściwego rejestru w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania; 5) Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy, jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt 4. 6) Pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 9. Zgodnie z art. 126 ust. 1 Pzp przed wyborem najkorzystniejszej oferty, Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia tj.: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 Pzp, sporządzonej nie wcześniej niż 6 m-cy przed jej złożeniem; 2) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1616), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej; 3) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu JEDZ, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania, o których mowa w: art. 108 ust. 1 pkt 3, 4, 5 i 6 Pzp 4) oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania, o których mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44421300 Tresore, 39173000 Lagerungseinheiten, 39141100 Schränke und Regale
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa mebli specjalistycznych na potrzeby RZGW w Białymstoku i jednostek podległych - RZGW w Białymstoku
Beschreibung: Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia przedstawiają załączniki Nr 2.1 (formularz asortymentowo-cenowy) oraz 4.1 (opis przedmiotu zamówienia) do specyfikacji warunków zamówienia)
Interne Kennung: B.ROZ.2710.41.2025 - Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8. oraz nie przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa mebli specjalistycznych na potrzeby RZGW w Białymstoku i jednostek podległych - Zarząd Zlewni w Augustowie
Beschreibung: Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia przedstawiają załączniki Nr 2.2 (formularz asortymentowo-cenowy) oraz 4.2 (opis przedmiotu zamówienia) do specyfikacji warunków zamówienia)
Interne Kennung: B.ROZ.2710.41.2025 - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa mebli specjalistycznych na potrzeby RZGW w Białymstoku i jednostek podległych - Zarząd Zlewni w Białymstoku
Beschreibung: Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia przedstawiają załączniki Nr 2.3 (formularz asortymentowo-cenowy) oraz 4.3 (opis przedmiotu zamówienia) do specyfikacji warunków zamówienia)
Interne Kennung: B.ROZ.2710.41.2025 - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Dostawa mebli specjalistycznych na potrzeby RZGW w Białymstoku i jednostek podległych - Zarząd Zlewni w Olsztynie
Beschreibung: Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia przedstawiają załączniki Nr 2.4 (formularz asortymentowo-cenowy) oraz 4.4 (opis przedmiotu zamówienia) do specyfikacji warunków zamówienia)
Interne Kennung: B.ROZ.2710.41.2025 - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Dostawa mebli specjalistycznych na potrzeby RZGW w Białymstoku i jednostek podległych - Zarząd Zlewni w Ostrołęce
Beschreibung: Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia przedstawiają załączniki Nr 2.5 (formularz asortymentowo-cenowy) oraz 4.5 (opis przedmiotu zamówienia) do specyfikacji warunków zamówienia)
Interne Kennung: B.ROZ.2710.41.2025 - Część 5