236831-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup specjalistycznego wyposażenia dla jednostki OSP wpisanej do KSRG z terenu Gminy Wielopole Skrzyńskie – zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup specjalistycznego wyposażenia dla jednostki OSP wpisanej do KSRG z terenu Gminy Wielopole Skrzyńskie – zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego ciężkiego samochodu pożarniczego z napędem 4x4 dla OSP Wielopole Skrzyńskie, zwanego dalej „samochodem”. Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia – konfiguracja pojazdu”. Wymagania dotyczące oferowanego samochodu Zamawiający wymaga, aby oferowany samochód były fabrycznie nowy. Musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych.
Interne Kennung: OSP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001