2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa podawania posiłków profilaktycznych wraz z prowadzeniem bufetów zlokalizowanych w budynkach MPWiK oraz realizacją talonów żywnościowych w podziale na części
Beschreibung: Usługa podawania posiłków profilaktycznych wraz z prowadzeniem bufetów zlokalizowanych w budynkach MPWiK oraz realizacją talonów żywnościowych w podziale na części
Interne Kennung: 00193/WS/PW/PZP-DRZ-WRO/U/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust.2 pkt.2 ustawy Prawo zamówień publicznych, wyznacza termin składania ofert krótszy niż standardowy, nie krótszy jednak niż 15 dni. Obecnie obowiązuje umowa 00937/WS/PW/PZP-DRZ-WRO/U/25, której termin obowiązywania upływa z dniem 30.04.2026 r. Usługa podawania posiłków profilaktycznych wraz z prowadzeniem bufetów zlokalizowanych w budynkach MPWiK oraz realizacja talonów żywnościowych jest niezbędna w celu zapewnienia pracownikom nieodpłatnych posiłków profilaktycznych wykonującym prace związane z wysiłkiem fizycznym. Ze względu na powyższe, w celu utrzymania ciągłości świadczonej usługi oraz wypełnienia wymogów, przepisów Kodeksu pracy (art. 232) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r, w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów, koniecznym jest zachowanie ciągłości umów w ww. zakresie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001