236992-2026 - Ergebnis
Tschechien – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Zajištění nákupu mediálního a reklamního prostoru
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění nákupu mediálního a reklamního prostoru
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou služby tvořící součást mediální a reklamní kampaně zadavatele. Veřejná zakázka je rozdělena na 3 části, a to: - část 1 - Nákup mediálního prostoru v TV a rádiích, - část 2 - Komunikace na sociálních sítích a webových stránkách, - část 3 - Nákup externích reklamních médií. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace. Zadavatel v souladu s § 131 a násl. ZZVZ uzavře pro každou část veřejné zakázky rámcovou dohodu s jedním účastníkem, jehož nabídka bude v zadávacím řízení hodnocena jako nejvýhodnější, a to na dobu stanovenou v zadávací dokumentaci. Zadávání veřejných zakázek na základě rámcové dohody bude probíhat bez obnovení soutěže postupem dle § 134 ZZVZ.
Interne Kennung1023/002/01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
LosLOT-0002
TitelKomunikace na sociálních sítích a webových stránkách
BeschreibungPředmět plnění obsahuje následující služby: - návrh, přípravu, realizaci a kontinuální optimalizace kampaní na vyhledávacích, obsahových a sociálních sítích; - příprava veškerého mediálního obsahu pro jednotlivé kampaně; - správa profilů na Facebooku, Instagramu, X (Twitter), TikTok a dalších sociálních sítích; - zajištění nástroje pro správu obsahu - Zoomsphere a to včetně Community pro zadavatele v rozsahu pro 10 osob (pro každý nástroj zvlášť); - zajištění monitoringu sociálních sítí; - nákupy obrázků, případně dalšího mediálního obsahu pro účely kampaní; - grafické práce; - konzultace ve vztahu k předmětu plnění; - prezentace výsledků každé kampaně s vyhodnocením kampaně. Detailní informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, která je dostupná na profilu zadavatele.
Interne KennungČást 2
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel je oprávněn ve smyslu ustanovení § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou rámcovou dohodu s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení) na příslušnou část veřejné zakázky, a to za níže uvedených podmínek: V případě, že dojde k předčasnému ukončení rámcové dohody uzavřené s vybraným dodavatelem před jejím splněním, je zadavatel oprávněn uzavřít novou rámcovou dohodu s účastníkem zadávacího řízení na část veřejné zakázky, který se dle výsledku hodnocení umístil v pořadí za dodavatelem, s nímž byla původně uzavřena rámcová dohoda (tj. v původním hodnocení části veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění části veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených ve své nabídce podané v zadávacím řízení na část veřejné zakázky a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. Pokud účastník zadávacího řízení, který bude osloven zadavatelem za účelem uzavření nové rámcové dohody, odmítne se zadavatelem uzavřít novou rámcovou dohodu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí (a obdobně tímto způsobem postupovat vždy k dalšímu účastníkovi v pořadí, odmítne-li rámcovou dohodu uzavřít třetí účastník atd.). V případě, že v rámci nově uzavřené rámcové dohody/nově uzavřených rámcových dohod s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle odst. 18.7 zadávací dokumentace, je zadavatel oprávněn uzavřít novou rámcovou dohodu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za podmínek dle odst. 18.7 zadávací dokumentace. Rámcová dohoda s dalším účastníkem v pořadí bude uzavřena za Celkovou nabídkovou cenu (resp. jednotkové ceny uvedené v kalkulaci nabídkové ceny) dle nabídky tohoto dalšího účastníka. Předmět plnění bude zúžen o plnění, které nebude realizováno tímto dalším účastníkem, neboť bylo splněno předchozím vybraným dodavatelem nebo z pohledu uplynulého času již není relevantní.
LosLOT-0003
TitelNákup externích reklamních médií
BeschreibungPředmět plnění obsahuje následující služby: - návrh a přípravu media plánu pro externí reklamu zadavatele; - komplexní zajištění nákupu níže uvedených externích reklamních prostor: * billboardy; * CityLighty; * videoreklamy na LCD a plakátech v čekárnách lékaře a nemocniční sítě; * mobilní bannery typu hyperkostka; * umístění polepů na městských lavičkách; * umístění tištěné inzerce v celostátních denících a časopisech; - zprostředkování nákupu reklamy v dopravních prostředcích nebo v lokálních či oborových časopisech a novinách, například městských zpravodajích, interních podnikových časopisech. Detailní informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, která je dostupná na profilu zadavatele.
Interne KennungČást 3
Beschreibung der OptionenZadavatel je oprávněn ve smyslu ustanovení § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou rámcovou dohodu s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení) na příslušnou část veřejné zakázky, a to za níže uvedených podmínek: V případě, že dojde k předčasnému ukončení rámcové dohody uzavřené s vybraným dodavatelem před jejím splněním, je zadavatel oprávněn uzavřít novou rámcovou dohodu s účastníkem zadávacího řízení na část veřejné zakázky, který se dle výsledku hodnocení umístil v pořadí za dodavatelem, s nímž byla původně uzavřena rámcová dohoda (tj. v původním hodnocení části veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění části veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených ve své nabídce podané v zadávacím řízení na část veřejné zakázky a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. Pokud účastník zadávacího řízení, který bude osloven zadavatelem za účelem uzavření nové rámcové dohody, odmítne se zadavatelem uzavřít novou rámcovou dohodu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí (a obdobně tímto způsobem postupovat vždy k dalšímu účastníkovi v pořadí, odmítne-li rámcovou dohodu uzavřít třetí účastník atd.). V případě, že v rámci nově uzavřené rámcové dohody/nově uzavřených rámcových dohod s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle odst. 18.7 zadávací dokumentace, je zadavatel oprávněn uzavřít novou rámcovou dohodu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za podmínek dle odst. 18.7 zadávací dokumentace. Rámcová dohoda s dalším účastníkem v pořadí bude uzavřena za Celkovou nabídkovou cenu (resp. jednotkové ceny uvedené v kalkulaci nabídkové ceny) dle nabídky tohoto dalšího účastníka. Předmět plnění bude zúžen o plnění, které nebude realizováno tímto dalším účastníkem, neboť bylo splněno předchozím vybraným dodavatelem nebo z pohledu uplynulého času již není relevantní. Jednotková cena plnění se může měnit dle pravidel popsaných v Rámcové dohodě pro Část 3 (dále jen "Rámcová dohoda"). V případě, že průměrný roční index spotřebitelských cen dle údajů Českého statistického úřadu, publikovaný na jeho internetových stránkách, uvedený ke kalendářnímu měsíci 12/2025 bude vyšší než 2,00 %, pak o stejnou procentní hodnotu (jako je hodnota průměrného ročního indexu) může být s účinností od 1. 1. 2026 zvýšena jednotková cena plnění oproti ceně plnění dle nabídky Dodavatele v Zadávacím řízení (tj. dle přílohy č. 1). Postup dle předchozí věty lze použít i v dalších letech účinnosti Rámcové dohody s tím, že indexována bude vždy cena plnění po poslední indexaci. O zvýšení jednotkových cen dle odst. 5.4 Rámcové dohody je třeba uzavřít dodatek. Zadavatel neodmítne uzavřít dodatek, budou-li splněny a prokázány podmínky dle odst. 5.4 Rámcové dohody. Inflační doložka nemá žádný dopad na výši maximální skutečně uhrazené ceny za předmět plnění dle odst. 3.1 Rámcové dohody.