2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w Gminie Łęknica
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odpadów komunalnych selektywnie zebranych: papieru, metali wraz z tworzywami sztucznymi i odpadami opakowaniowymi wielomateriałowymi, szkła, odpadów ulegających biodegradacji, oraz odpadów wielkogabarytowych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w gminie Łęknica oraz dostawa worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych określonych w regulaminie utrzymania czystości i porządku w gminie Łęknica. 2. Wykonawca jest zobowiązany do odbioru każdej ilości odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, wytworzonych na terenie gminy Łęknica, opisanych w OPZ. 3. Zamówienie dotyczy odbioru odpadów w 2025r.
Vorherige Bekanntmachung: 656152-2024
Interne Kennung: WIZ.271.17.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w gminie Łęknica
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odpadów komunalnych selektywnie zebranych: papieru, metali wraz z tworzywami sztucznymi i odpadami opakowaniowymi wielomateriałowymi, szkła, odpadów ulegających biodegradacji, oraz odpadów wielkogabarytowych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w gminie Łęknica oraz dostawa worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych określonych w regulaminie utrzymania czystości i porządku w gminie Łęknica. 2. Wykonawca jest zobowiązany do odbioru każdej ilości odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, wytworzonych na terenie gminy Łęknica, opisanych w OPZ. 3. Zamówienie dotyczy odbioru odpadów w 2025r. 4. Szacunkowa roczna ilość wszystkich odpadów komunalnych odbieranych od właścicieli nieruchomości wynosi: a) odpady zmieszane 200301 – 445 Mg, b) opakowania z papieru i tektury 150101 – 30 Mg, c) opakowania z tworzywa sztucznego 150102 – 75 Mg, d) opakowania ze szkła 150107 – 75 Mg, e) odpady biodegradowalne 200201 – 130 Mg, f) odpady wielkogabarytowe – 65 Mg.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen