2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI Z TERENU GMINY SUSZEC, NA KTÓRYCH ZAMIESZKUJĄ MIESZKAŃCY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Suszec, na których zamieszkują mieszkańcy”, zwanego dalej zamówieniem lub przedmiotem zamówienia. Zakres zamówienia obejmuje m.in.: 1) odbiór i zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych wg rodzaju bezpośrednio z wszystkich nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, 2) odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych bezpośrednio z wszystkich nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy gromadzonych w systemie pojemnikowym, 3) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Suszcu, obsługa PSZOK oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie PSZOK – w zakresie wskazanym szczegółowo w OPZ, 4) wyposażenie nieruchomości zamieszkałych, z których odbierane będą odpady komunalne, w worki i pojemniki na odpady zmieszane i segregowane, których ilość i pojemność musi być dostosowana do liczby obsługiwanych mieszkańców danej nieruchomości, 5) wyposażenie PSZOK w niezbędne pojemniki na odpady komunalne, 6) prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją zamówienia, - zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa związanymi z realizacją zamówienia, z uwzględnieniem przepisów prawa miejscowego, regulujących zasady gospodarowania odpadami w Gminie Suszec oraz zgodnie z postanowieniami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym zał. 1 do SWZ, w którym m.in. zostały określone wymagania jakościowe związane z realizacją usług objętych zamówieniem
Vorherige Bekanntmachung: 113254-2025
Interne Kennung: ZPU.271.1.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Suszec, na których zamieszkują mieszkańcy”, zwanego dalej zamówieniem lub przedmiotem zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, na podstawie art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach opisanych w SWZ i projekcie umowy (PPU) - zał. 10 do SWZ.