See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Unowocześnienie bazy dydaktycznej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 w podziale na 3 części
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje unowocześnienie bazy dydaktycznej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 w podziale na 3 części: 1) Część 1 - Dostawa ciągnika rolniczego, systemu prowadzenia automatycznego oraz systemu zarządzania gospodarstwem. Część 1 zamówienia obejmuje: a) dostawę ciągnika rolniczego o mocy 350-405 KM wyposażonego w rozwiązania umożliwiające autonomiczną jazdę ciągnikiem i współpracę z programem zarządzania gospodarstwem; b) dostawę i wdrożenie systemu prowadzenia automatycznego z RTK, licencją VT, SC, VRA oraz możliwością dwukierunkowej wymiany danych; c) dostawę i wdrożenie systemu zarządzania gospodarstwem z min. 5-letnią licencją. 2) Część 2 - Dostawa i uruchomienie symulatora prowadzenia ciągnika oraz symulatora opryskiwacza. Część 2 zamówienia obejmuje: a) dostawę i uruchomienie symulatora automatycznego prowadzenia ciągnika z ISOBUS; b) dostawę i uruchomienie symulatora opryskiwacza polowego z systemem kontroli dawki, zmiennego dawkowania oraz ISOBUS. 3) Część 3 - Dostawa drona z kamerą. Część 3 zamówienia obejmuje dostawę drona z kamerą multispektralną do skanowania i analizowania wzrostu upraw wraz z bezterminową licencją na oprogramowanie 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załącznikach nr 11a, 11b i 11c do SWZ.
Interne Kennung: ZSCKR-KPNZ.261.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16710000 Landwirtschaftliche Geh-Schlepper, 48921000 Automatisierungssystem, 34150000 Simulatoren, 34151000 Fahrsimulatoren, 34152000 Übungssimulatoren, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 38651600 Digitalkameras
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa ciągnika rolniczego, systemu prowadzenia automatycznego oraz systemu zarządzania gospodarstwem
Beschreibung: Część 1 zamówienia obejmuje: a) dostawę ciągnika rolniczego o mocy 350-405 KM wyposażonego w rozwiązania umożliwiające autonomiczną jazdę ciągnikiem i współpracę z programem zarządzania gospodarstwem; b) dostawę i wdrożenie systemu prowadzenia automatycznego z RTK, licencją VT, SC, VRA oraz możliwością dwukierunkowej wymiany danych; c) dostawę i wdrożenie systemu zarządzania gospodarstwem z min. 5-letnią licencją.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16710000 Landwirtschaftliche Geh-Schlepper
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa i uruchomienie symulatora prowadzenia ciągnika oraz symulatora opryskiwacza
Beschreibung: Część 2 - Dostawa i uruchomienie symulatora prowadzenia ciągnika oraz symulatora opryskiwacza. Część 2 zamówienia obejmuje: a) dostawę i uruchomienie symulatora automatycznego prowadzenia ciągnika z ISOBUS; b) dostawę i uruchomienie symulatora opryskiwacza polowego z systemem kontroli dawki, zmiennego dawkowania oraz ISOBUS.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34151000 Fahrsimulatoren, 34152000 Übungssimulatoren