237085-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Lehrbedarf – Dostawa wraz z montażem wyposażenia specjalistycznego do pracowni zawodowej (pracowni geodezji) w Zespole Szkół Budowlanych przy ul. Budowlanych 4 w Bielsku-Białej w ramach projektu „Bielsko-Biała - zawodowo".
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wraz z montażem wyposażenia specjalistycznego do pracowni zawodowej (pracowni geodezji) w Zespole Szkół Budowlanych przy ul. Budowlanych 4 w Bielsku-Białej w ramach projektu „Bielsko-Biała - zawodowo".
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem wyposażenia specjalistycznego do pracowni zawodowej (pracowni geodezji) w Zespole Szkół Budowlanych przy ul. Budowlanych 4 w Bielsku-Białej. Na przedmiot zamówienia składa się w szczególności: - przekazanie Zamawiającemu wraz z ofertą kart technicznych, katalogowych, specyfikacji lub innych dokumentów określających producenta i model Wyposażenia (które zostaną wskazane przez Dostawcę w Formularzu wyceny zamówienia), dla potwierdzenia zgodności wszystkich składowych danego wyposażenia z SOPZ; - zabezpieczenie miejsca dostawy/montażu/instalacji; - dostawa oraz wniesienie Wyposażenia; - ustawienie, montaż, regulacja, instalacja Wyposażenia w pomieszczeniach opisanych w dokumentacji zamówienia; - uruchomienie wraz ze sprawdzeniem poprawności działania Wyposażenia; - udzielenie Zamawiającemu – bezterminowych i niewyłącznych licencji na oprogramowanie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania sprzętu – zwane dalej „oprogramowaniem”; - dostarczenie Zamawiającemu oryginałów lub potwierdzonych za zgodność z oryginałem, instrukcji obsługi i konserwacji, wszelkich niezbędnych atestów, certyfikatów, deklaracji zgodności itp. dostarczonego Wyposażenia w języku polskim w wersji papierowej (niezwłocznie po zawarciu umowy), - oznakowanie Wyposażenia naklejkami (wielkość naklejek należy dobrać zgodnie z wielkością danego wyposażenia, mając na uwadze zapisy Szczegółowego Opisu Przedmiotu Zamówienia); - przeszkolenia pracowników Użytkownika z zakresu użytkowania i eksploatacji Wyposażenia (potwierdzone protokolarnie przez Użytkownika i Dostawcę); - przekazanie instrukcji użytkowania i eksploatacji; - uporządkowanie miejsca dostawy.
Interne KennungZP.271.2.36.2026.EG
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0001