See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń biurowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych urządzeń biurowych na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej, w podziale na części: 1) Część 1 – Drukarki 2) Część 2 – Skanery i drukarki etykiet 3) Część 3 - Urządzenia wielofunkcyjne 2. Załącznik nr 1 do SWZ zawiera wykaz Jednostek objętych niniejszym zamówieniem. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ - Specyfikacji technicznej oraz w załączniku nr 3 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy ramowej. 4. Wymagania ogólne potwierdzające, że oferowane urządzenia biurowe spełniają wymagania określone przez Zamawiającego: 1) oferowane urządzenia biurowe muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych oraz prawnych i ograniczających możliwość ich prawidłowego użytkowania oraz roszczeń osób trzecich, 2) oferowane urządzenia nie mogą być wyprodukowane wcześniej, niż 12 miesięcy przed realizacją ich dostawy, 3) oferowane urządzenia biurowe muszą posiadać podręcznik użytkownika (instrukcję) w języku polskim dostępny on-line, na płycie CD/DVD lub innym nośniku. Instrukcje zostaną przekazane Zamawiającemu w dniu dostawy urządzeń biurowych, w formie płyty CD/DVD, innego nośnika lub adresu strony internetowej, na której instrukcje są dostępne, lub są do pobrania, 4) oferowane urządzenia powinny posiadać komplet sterowników na płytach CD/DVD, innych udostępnionych nośnikach lub umożliwiać dostęp do sterowników on-line. Sterowniki zostaną przekazane Zamawiającemu w dniu dostawy urządzeń biurowych, w formie płyty CD/DVD, innego nośnika lub adresu strony internetowej, na której sterowniki są dostępne, lub są do pobrania, 5) oferowane urządzenia biurowe muszą zgodne ze Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik nr 2 do SWZ, która określa i doprecyzowuje ogólne wymagania dla urządzeń. 5. Do urządzeń biurowych oferowanych w części 1 i 3 zamówienia, muszą być dołączone materiały eksploatacyjne zgodnie z poniższym opisem: 1) dostarczone urządzenia muszą być wyposażone w komplet materiałów eksploatacyjnych umożliwiających natychmiastowe rozpoczęcie pracy i wydrukowanie odpowiedniej liczby stron, wskazanej w Specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z zamieszczonymi w jej treści wymaganiami minimalnymi (z wyszczególnieniem, które materiały są fabrycznie dostarczone przez producenta, a które są materiałami dodatkowymi), 2) materiały eksploatacyjne muszą być oryginalne (markowane przez producenta urządzenia), pełnowartościowe i fabrycznie nowe, a ich użycie nie może powodować utraty gwarancji, 3) liczby wydruków wskazane w Specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ muszą być zgodne z określoną przez Zamawiającego w tym dokumencie normą ISO lub równoważną. 6. Zamawiający w każdej części zamówienia wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wymienionych w Specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ każdego wymaganego urządzenia biurowego w pozycji Dokumenty. Zamawiający, w przypadku niezłożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych lub gdy złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, dopuszcza możliwość wezwania Wykonawcy do ich złożenia lub uzupełnienia, w wyznaczonym terminie, chyba, że pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 7. Zamawiający określił szacunkową liczbę urządzeń biurowych będących przedmiotem zamówienia tylko do celów wyceny ofert złożonych przez Wykonawców, która następnie posłuży do opracowania rankingu złożonych ofert. 8. Umowa ramowa będzie zawierała wszystkie urządzenia biurowe wymienione w złożonych ofertach tj. każda Jednostka w czasie obowiązywania umowy ramowej będzie mogła zakupić dowolne urządzenie biurowe, określone w Specyfikacji technicznej, stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ. 9. Zamawiający informuje, iż prowadzenie postępowań wykonawczych w toku obowiązywania umowy ramowej odbywać się będzie za pośrednictwem platformy zakupowej pod adresem: https://zamowienia.eb2b.com.pl lub https://platforma.eb2b.com.pl, która wymagać będzie od Wykonawcy użycia kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Platforma zakupowa posiada następujące funkcjonalności: przekazywanie „Zaproszenia” do udziału w postępowaniu wykonawczym, składanie odpowiedzi na „Zaproszenie” przez osobę/osoby wyznaczone przez Wykonawcę, prowadzenie innej korespondencji pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym lub Jednostkami w tym przekazywanie umowy do podpisu oraz raportowanie, o którym mowa w §3 Projektowanych postanowień umowy ramowej. 10. Zakres zamówień wykonawczych każdorazowo zostanie określony w Zaproszeniu do udziału w postępowaniu wykonawczym. 11. Ilekroć w treści SWZ, w tym w Specyfikacji technicznej, stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, przedmiot zamówienia został opisany przez wskazanie nazw, patentów, norm, znaków towarowych lub pochodzenia, Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przez Wykonawcę rozwiązania równoważnego. 12. W przypadku, gdy Wykonawca zaoferuje urządzenie biurowe równoważne, zobowiązany jest wykazać jego równoważność, w stosunku do przedmiotu zamówienia opisanego w SWZ i załączniku nr 2 do SWZ. Szczegółowe zapisy dotyczące równoważności zostały zawarte w załączniku nr 2 do SWZ. Równoważność pod względem parametrów technicznych, użytkowych lub eksploatacyjnych ma w szczególności zapewnić uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od przyjętych przez Zamawiającego. 13. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 14. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 - 238 ustawy Pzp. 15. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 ust. 1 ustawy Pzp. 16. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Interne Kennung: WIP.261.7.2025.JA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232130 Farbgrafikdrucker, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30174000 Etikettdruckmaschinen, 30121200 Fotokopiergeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Drukarki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych urządzeń biurowych - drukarek na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej Jednostek objętych niniejszym zamówieniem. 2. Załącznik nr 1 do SWZ zawiera wykaz Jednostek objętych niniejszym zamówieniem. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ - Specyfikacji technicznej oraz w załączniku nr 3 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy ramowej. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 5. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 - 238 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 ust. 1 ustawy Pzp. 7. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć ofertę na jedną lub więcej części niniejszego zamówienia, opisanych w rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ i w załączniku nr 2 do SWZ. 8. Zamawiający przewiduje zawarcie umowy ramowej, o której mowa w art. 311 – 315 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 10. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 11. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu. 12. Zamawiający może unieważnić postępowanie o zawarcie umowy ramowej, która miała być zawarta z więcej niż jednym wykonawcą, jeżeli wpłynęły mniej niż dwie oferty w postępowaniu niepodlegające odrzuceniu. 13. Zamawiający informuje, że zamówienie na potrzeby: 1) Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi – współfinansowane jest z Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021-2027 oraz budżetu państwa, w ramach projektu nr FAMI.02.01-IZ.00-0016/24 pod nazwą „Łódzkie otwarte dla cudzoziemców”; 2) Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie - w zakresie projektu współfinansowanego ze środków UE w ramach Funduszu Azylu Migracji i Integracji prowadzonego przez Wydział Spraw Cudzoziemców. Nazwa programu: Polski Program Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021 – 2027. Nazwa projektu: „I3 – INFRASTRUKTURA, INNOWACJE, INFORMACJA – II etap". Numer projektu: FAMI.02.01-IZ.00-0001/24; 3) Ministerstwa Klimatu i Środowiska – współfinansowane jest z Funduszy Europejskich na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko oraz Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej oraz Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności; 4) Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku - będą realizowane w ramach projektu dofinansowanego z Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021 – 2027; 5) Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu - jest finansowane ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH: 1. Centrum Obsługi Administracji Rządowej z siedzibą w Warszawie przy ul. Powsińskiej 69/71, 02-903 Warszawa (dalej: „COAR”) przetwarza dane zawarte w ofertach albo wnioskach o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, znajdujące się w publicznie dostępnych rejestrach (Krajowy Rejestr Sądowy, Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej RP, Krajowy Rejestr Karny) w celu prowadzenia postępowań w sprawie zamówienia publicznego na postawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 poz. 2019 ze zm.) zwanej dalej „ustawą Pzp”. Wśród tych informacji mogą pojawić się dane, które na gruncie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”), mają charakter danych osobowych. 2. Wszystkie pozostałe wymagania nie ujęte w przedmiotowym ogłoszeniu zawarte są w SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232130 Farbgrafikdrucker
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Skanery i drukarki etykiet
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych urządzeń biurowych - skanerów i drukarek etykiet na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej Jednostek objętych niniejszym zamówieniem. 2. Załącznik nr 1 do SWZ zawiera wykaz Jednostek objętych niniejszym zamówieniem. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ - Specyfikacji technicznej oraz w załączniku nr 3 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy ramowej. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 5. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 - 238 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 ust. 1 ustawy Pzp. 7. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć ofertę na jedną lub więcej części niniejszego zamówienia, opisanych w rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ i w załączniku nr 2 do SWZ. 8. Zamawiający przewiduje zawarcie umowy ramowej, o której mowa w art. 311 – 315 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 10. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 11. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu. 12. Zamawiający może unieważnić postępowanie o zawarcie umowy ramowej, która miała być zawarta z więcej niż jednym wykonawcą, jeżeli wpłynęły mniej niż dwie oferty w postępowaniu niepodlegające odrzuceniu. 13. Zamawiający informuje, że zamówienie na potrzeby: 1) Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi – współfinansowane jest z Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021-2027 oraz budżetu państwa, w ramach projektu nr FAMI.02.01-IZ.00-0016/24 pod nazwą „Łódzkie otwarte dla cudzoziemców”; 2) Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie - w zakresie projektu współfinansowanego ze środków UE w ramach Funduszu Azylu Migracji i Integracji prowadzonego przez Wydział Spraw Cudzoziemców. Nazwa programu: Polski Program Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021 – 2027. Nazwa projektu: „I3 – INFRASTRUKTURA, INNOWACJE, INFORMACJA – II etap". Numer projektu: FAMI.02.01-IZ.00-0001/24; 3) Ministerstwa Klimatu i Środowiska – współfinansowane jest z Funduszy Europejskich na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko oraz Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej oraz Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności; 4) Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku - będą realizowane w ramach projektu dofinansowanego z Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021 – 2027; 5) Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu - jest finansowane ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH: 1. Centrum Obsługi Administracji Rządowej z siedzibą w Warszawie przy ul. Powsińskiej 69/71, 02-903 Warszawa (dalej: „COAR”) przetwarza dane zawarte w ofertach albo wnioskach o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, znajdujące się w publicznie dostępnych rejestrach (Krajowy Rejestr Sądowy, Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej RP, Krajowy Rejestr Karny) w celu prowadzenia postępowań w sprawie zamówienia publicznego na postawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 poz. 2019 ze zm.) zwanej dalej „ustawą Pzp”. Wśród tych informacji mogą pojawić się dane, które na gruncie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”), mają charakter danych osobowych. 2. Wszystkie pozostałe wymagania nie ujęte w przedmiotowym ogłoszeniu zawarte są w SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30174000 Etikettdruckmaschinen
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Urządzenia wielofunkcyjne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych urządzeń biurowych - urządzeń wielofunkcyjnych, na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej Jednostek objętych niniejszym zamówieniem. 2. Załącznik nr 1 do SWZ zawiera wykaz Jednostek objętych niniejszym zamówieniem. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ - Specyfikacji technicznej oraz w załączniku nr 3 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy ramowej. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 5. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 - 238 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 ust. 1 ustawy Pzp. 7. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć ofertę na jedną lub więcej części niniejszego zamówienia, opisanych w rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ i w załączniku nr 2 do SWZ. 8. Zamawiający przewiduje zawarcie umowy ramowej, o której mowa w art. 311 – 315 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 10. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 11. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu. 12. Zamawiający może unieważnić postępowanie o zawarcie umowy ramowej, która miała być zawarta z więcej niż jednym wykonawcą, jeżeli wpłynęły mniej niż dwie oferty w postępowaniu niepodlegające odrzuceniu. 13. Zamawiający informuje, że zamówienie na potrzeby: 1) Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi – współfinansowane jest z Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021-2027 oraz budżetu państwa, w ramach projektu nr FAMI.02.01-IZ.00-0016/24 pod nazwą „Łódzkie otwarte dla cudzoziemców”; 2) Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie - w zakresie projektu współfinansowanego ze środków UE w ramach Funduszu Azylu Migracji i Integracji prowadzonego przez Wydział Spraw Cudzoziemców. Nazwa programu: Polski Program Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021 – 2027. Nazwa projektu: „I3 – INFRASTRUKTURA, INNOWACJE, INFORMACJA – II etap". Numer projektu: FAMI.02.01-IZ.00-0001/24; 3) Ministerstwa Klimatu i Środowiska – współfinansowane jest z Funduszy Europejskich na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko oraz Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej oraz Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności; 4) Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku - będą realizowane w ramach projektu dofinansowanego z Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021 – 2027; 5) Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu - jest finansowane ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH: 1. Centrum Obsługi Administracji Rządowej z siedzibą w Warszawie przy ul. Powsińskiej 69/71, 02-903 Warszawa (dalej: „COAR”) przetwarza dane zawarte w ofertach albo wnioskach o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, znajdujące się w publicznie dostępnych rejestrach (Krajowy Rejestr Sądowy, Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej RP, Krajowy Rejestr Karny) w celu prowadzenia postępowań w sprawie zamówienia publicznego na postawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 poz. 2019 ze zm.) zwanej dalej „ustawą Pzp”. Wśród tych informacji mogą pojawić się dane, które na gruncie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”), mają charakter danych osobowych. 2. Wszystkie pozostałe wymagania nie ujęte w przedmiotowym ogłoszeniu zawarte są w SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 30121200 Fotokopiergeräte